2733
2734
عنوان

ورزش بدمینتون

4269 بازدید | 12 پست

من تازگی به بدمینتون علاقه پیدا کردم دوست دارم حرفه ای اموزش ببینم.

سنم ۳۹ ساله . مناهل . دو تا بچه کوچک دارم. بیکارم 

آیا دیر نیست؟

تعداد رای : 15
نظرسنجی
ادامه بدم
15
100%
ادامه ندم
0
0%

هیچوقت برای ورزش دیر نیس.

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه مشکل هست که همسرم با ورزش کردنم موافق نیست فقط مایله من بشینم تو خونه و بچه داری کنم 

الان دو ماه دارم می رم پول کلاس رو از پول توجیبیهام که جمع می کنم میدم 

ولی من قبل ازدواجم شاغل بودم و بعد بچه دار شدن به خاطر اینکه همسرم تو کارهای خونه و بچه داری کمکم نمی کرد کارم رو رها کردم . احساس می کنم تو این دو ماه تازه خودم رو پیدا کردم

یه مشکل هست که همسرم با ورزش کردنم موافق نیست فقط مایله من بشینم تو خونه و بچه داری کنم  الان ...

من چهارده سال حرفه ای بدمینتون بازی کردم وعضو تیم استان بودم بدمینتون یکی از بهترین ورزشها برای خانومهاست.و البته جزو ورزشهای سنگین هم حساب میشه.حتما ادامه بده. چرا همسرت مخالفه ورزش که خیلی خوبه

من همونم که همیشه گوجه رو از لای ساندویچ میکشم بیرون و حال همه رو بهم میزنم  
2740
من چهارده سال حرفه ای بدمینتون بازی کردم وعضو تیم استان بودم بدمینتون یکی از بهترین ورزشها برای خانو ...

شما الان کدوم سالن میرید؟

من از وقتی درسم تموم شده و سالن دانشگاه نمیرم، چندتا سالن عوض کردم، مجموعه های الزهرای شهرداری، ولی یه جای بهتر میخوام

شیرودی هم خیلی گرونه

شما سالن خوب حدود جمهوری سراغ ندارید

مهربان باشیم، کافی است  

سلام عزیزدلم حتما برو خیلی هم برای روحیه خوبه هم برای تفریح خود من هم جز لیگ هیئت بدمینتون هستم و خیلی از رشته ورزشیم راضیم عاشقانه تمرین میکنم و برای کار و ورزشم ارزش قائلم ایشالا شما هم خوشتون میاد عزیزم🌹

و از ۵ سالگی بدمینتون رو بازی میکنم و چند سال هم برای تیم ملی رفتم و امسال هم دوباره انتخابی کشوری د ...

من خیلی دلم میخاست خارج از سالن با تیم بازی کنم 

اگر کسیو‌میشناسید