2737
2734

من دهه هفتادم ولی عین این و داشتم تو بچگیم😂😂

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

یادش بخیر انگار دیروز بود با دخترای فامیل یه طرف می ایستادیم و داداشمو پسرا یه طرف بلند بلند هر گروه سعی میکرد صدلشو بلند تر کنه و میگفتیم پسرا موشن مث خرگوشن

اونا هم میگفتن دخترا بادکنکن دست بزنی میترکن

ايرانم طاقت بيار 1401 نزديك است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

یادش بخیر ظهرای تابستون که مامان و بابا رو میخوابوندیم😂 تازه عملیات های خرابکارانه من و داداشام شروع میشد

از کتک کاری با خودمون بگیر تا نقشه شکستن سر پسر همسایه

ايرانم طاقت بيار 1401 نزديك است...

چیزایی که برام همیشه نوستالژیه پوشیدن چکمه های پلاستیکی رنگی تو زمستون بود.توشونم مثل ببعی پشم داشت.لامصب به پلاستیک گفته بود زکی.معمولنم همه رنگه قرمز و ابی نفتییش تو پاشون بود.هم چنین اون دمپایی جلو بسته ها که روشون عکس پسر شجاع و ... بود.یا یادمه اون موقع وقتق زانوی شلوارامون پاره میشد نمینداختیم دور یه زانویی میخریدیم میدوختیم بهش تازه کلی ام ذوق میکردیم

اگر فریاد بزنی به صدایت گوش میدهند و اگر ارام بگویی به حرفت گوش میدهند پس قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را
من مغنعه های بلند که باید تا مچ دست میومد رو یادمه دوران دبیرستان. نمیدونم فقط تهران اینطوری بود یا ...

اون مقنعه ها که مد شده بود ماهم داشتیم اسمش نیم چادر بود  😁

عشقم پسرم😘😘😘
من مغنعه های بلند که باید تا مچ دست میومد رو یادمه دوران دبیرستان. نمیدونم فقط تهران اینطوری بود یا ...

بود..ناظم ها هم مثله اجل معلق میومدن زیر ابرو ناخونا رو چک میکردن

2706