2737
2739
عنوان

دختر ۴ساله من زیاد آب میخوره😭

6631 بازدید | 21 پست

سلام دوستان دختر ۴ساله من خیلی زیاد آب میخوره البته پرنوشی داره ولی دستشویی رفتنش طبیعی هست البته خیلی زیادم عرق میکنه آزمایش دیابت و تروئید و کم خونی و...دادم نرمال بود به نظرتون چرا اینطوریه؟؟

CafeMom Tickers

والا دختر من چهارسالشه این بطری ابش از دستش نمیاد پایین اینقد که اب میخوره منو روانی میکنه

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رو شکر کن اب درمان همه ی بیماریهاس وقتی ازمایشاش نرمال بوده دیگه چرا نگرانی

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
2728

خودت و پدرش چي، زياد آب نميخوريد؟

بچه هاي منم خيلي خيلي زياد آب ميخورن، مخصوصا پسرم، دستشويي هم زياد ميره، مثل باباشونن، اونم ساعتي حداقل ٣/٤ ليوان آب ميخوره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738

طب سنتي خوردن زياد آب رو رد ميكنه و اونو منشأ بسياري از بيماريها ميدونه

يادمه چندسال پيش با خواهرم پيش يه دكتر طب سنتي رفتيم، خواهرم بندرت آب ميخوره از دكتر پرسيديم دليل كم آب خوردنش چيه، مشكلي اين وسط هست؟ گفت نه، طبيعت بدنش اينه،،، و اينكه ميگن روزي ٨تا ١٢ ليوان آب بخوريد اصلادرست نيست هرچقدر بدنتون طلب كرد، بخوريد

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
خودت و پدرش چي، زياد آب نميخوريد؟ بچه هاي منم خيلي خيلي زياد آب ميخورن، مخصوصا پسرم، دستشويي هم ...

درست میگی منم شوهرم خیلی زیاد اب میخوره دخترم هم شبیه خودشه

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری

پرنوشی همون زیاد خوردنه آب هست ولی به قول دوستمون از بس آب میخوره منم واقعا روانی شدم دائم بحث آب هست تو خونمون البته وزنشم چندماهی هست فرقی نکرده البته قبلا زیاد بود الان ثابت مونده

CafeMom Tickers
پرنوشی همون زیاد خوردنه آب هست ولی به قول دوستمون از بس آب میخوره منم واقعا روانی شدم دائم بحث آب هس ...

چه بامزه. دقيقا بحث خونه مام يكيش همين آب خوردنه، پسرم از وقتي ميره بخوابه تا خوابش ببره، چندبار مياد بيرون و آب ميخوره

عزيزم بيخيال ترو خدا بچت ماشالا سالمه از هر لحاظ و چقدر خوبه كه اب ميخوره الكي عيب ميذاري روش خب بخوره نوش جونش 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه

من خودمم اصلا بدون آب نمیتونم زندگی کنم، یعنی صبح بیدار شم باید یک لیوان آب بخورم.

بدون آب اصلا نمیتونم غذا بخورم ، از گلوم پایین نمیره غذام ، کلا مشکلی برام پیش نیومده.

اتفاقا وزن خوبی که دارم بخاطر همین اب خوردن زیاده. 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706