2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یادگاری جان شما پیام منو رو خوندید در تاپیک خواهر شوهرم ترکید? آزمایش بتا دادی? چند شد عددش?

نه بابا آزمایش ندادم، آخه حوصله آزمایش ندارم، از دیروز خونریزی دارم ولی خون آبه هست بیشتر خیلی رقیق هست، جمعه موعد پریم هست ولی دیروز شدم، الان موندم پریود هست یا لانه گزینی

نه بابا آزمایش ندادم، آخه حوصله آزمایش ندارم، از دیروز خونریزی دارم ولی خون آبه هست بیشتر خیلی رقیق ...

چی بگم والا دیگه. راه مطمئن و سریع فهمیدن حاملگی  رو به خاطر بی حوصلگی نمی خوای انجام بدی. ایشالله همین جوری تو تاپیک ها به جواب دلخواهت برسی. حق نگهدارت.

خدا بزرگتر است
2738

دو روز بعد وقت پریودم شروع شد....شش روز طول کشید...دو سه تا پد هم استفاده کردم....هم خون آبه توش بود هم لخته....

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
دو روز بعد وقت پریودم شروع شد....شش روز طول کشید...دو سه تا پد هم استفاده کردم....هم خون آبه توش بود ...

واقعا؟ یعنی لانه گزینی می تونه خونریزی هم باشه آخه همه میگفتن فقط لک، من از دیروز خونریزی  رقیق و کم دارم سه روز زودتر موعد شدم، پس می تونه لانه گزینی باشه؟

یعنی قشنگ خونربزی بود؟ لک نبود؟

اولش که خونریزی داشتم ولی نه زیاد.یه جوری بود که فکر کردم پریود شدم.ولی خب رفته رغته شدت کم شد.لک شد.منم نمیدونستم لانه گزینیه.بخاطر همین اخر سسه ماهگی فهمیدم باردارم.

در ایران زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند.
واقعا؟ یعنی لانه گزینی می تونه خونریزی هم باشه آخه همه میگفتن فقط لک، من از دیروز خونریزی  رقیق ...

بعله....فقط بجای زیاد شدن کم میشه

گاه باید سکوت کرد.‌‌...خدا پاسخگو خواهد بود .....شک نکن....
2706