2733
2734
عنوان

خرید لوازم برقی برای جهیزیه

2959 بازدید | 9 پست

سلام

خانوما من دارم برای جهیزیه ام وسایل برقی میخرم

قبل از خرید هرچی تو اینترنت سرچ کردم هرکسی واسه هرمارکی یه چیزی گفته بود!

حالا رفتم خرید کردم... سعی کردم مارک های معروف مثل ال جی و بوش و کنوود بخرم

اما بعضی از وسایلم یه سری مارک های خیلی معروف نیست مثل اپکس و اینوکس و کندی! میشه راهنمایی کنید که آیا این مارک ها خوب هستن یا نه؟ البته دیگه خریدم و فروشنده که خیلی تعریف کرد اما دودل شدم

شما مارک کندی و اینوکس و اپکس رو شنیدید؟

عزيزم اگه مارك عالي ميخوايي و اصل فقط و فقط گاستروبك من الكي تعريف نميكنم مرگ نداره عاليه همه جا هم شعبه داره من شعبه شريعتي رفتم خريد كردم از همه ماركا يه سرو گردن بالاتره 

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم اگه مارك عالي ميخوايي و اصل فقط و فقط گاستروبك من الكي تعريف نميكنم مرگ نداره عاليه همه جا هم ...

مرسی عزیزم ولی من دیگه تمام وسایلم رو از امین حضور خریدم

اینقدر تنوع مارک وجود داشت که نگو

یکم سر مارک اینوکس و اپکس دودل شدم

2731
مرسی عزیزم ولی من دیگه تمام وسایلم رو از امین حضور خریدم اینقدر تنوع مارک وجود داشت که نگو یکم سر ...

اها پس مباركت باشه ايشالا به دل خوش گلم 😘😘😘

مرد بودن به يه من سيبيلو ريش نيست ... مرد اونيكه با شلوار كردي خلاف جهت باد بدوئه
مرسی عزیزم ولی من دیگه تمام وسایلم رو از امین حضور خریدم اینقدر تنوع مارک وجود داشت که نگو یکم سر ...

زهرا جون حالا که خریدی پس به دلت بد راه نده و به چشم خوب نگاش کن

انشالله که مبارکت باشه و یک عمر برات کار کنه

ولی در مجموع بچه این مغازه های امین حضور و شریعتی خیلی دقل بازن و هیچ وقت بهشون اعتماد نکنید، چون رو هر کالایی که سود بیشتر میگیرن بهتون پیشنهاد میدن و دلشون واسه ما نسوخته