2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مواد رو بریزید توی یک قابلمه با قطر مناسب و دم کنی بزارید. زیرش شعله پخش کن بزارید. حدود ۵۰ الی ۶۰ دقیقه پختنش طول میشه. تا ۴۵ دقیقه بعد از خاموش کردن شعله هم در قابلمه رو باز نکنید تا پف کیک از بین نره. راستی قبلش هم کف قابلمه رو چرب کنید

هركجاهستم باشم،آسمان مال من است.پنجره،فكر،هوا،عشق،زمين مال من است.💚💚💚💚
مواد رو بریزید توی یک قابلمه با قطر مناسب و دم کنی بزارید. زیرش شعله پخش کن بزارید. حدود ۵۰ الی ۶۰ د ...

عزیزم میخوام قالب کیکمو بذارم توی قابلمه تا کیک شبیه قلب شه..

من تا حالا فقط توی خود قابلمه درست کردم . قالب توش نداشتم. 

اما توی یه کانال کیک پزی تو تل گرام دیدم توی قابلمه آب ریخت گذاشت جوش بباد قالب کیکو گذاشت توش

https://t.me/cakesara/22938

https://t.me/cakesara/46292

یکی دیگه هم قابلمه رو گرم کرد و قالب رو گذاشت روی یه سه پایه

اگه قابلمه بزرگ داری میتونی به چیزی مثل دو تا آجر بزاری کفش. ( آجرها با فاصله ازهم و روبروی هم باشن ) بعد قالب بزاری روی اون دو تا آجر و در قابلمه رو هم ببندی. مثل فر میشه.

عاشق مادر

👆این دستور کیک باران بهاری من درست کردم خوب شد ..فقط باید دقیقا همونطوری که گفته درست کنی..راستی چون یه طرفش سفید میمونه برای خامه کشی خوبه ...میتونی ازین قالبا که ته نداره بگیری بزاری داخل قابلمه تا شکل قالبو به خودش بگیره😊

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

من این کارو می کنم.خوب هم میشه. زیر قالب داخل قابلمه یه کاسه ای نعلبکی ای چیزی بذار.تا فضای خالی دور و بر قالب ایجاد بشه.

ONLY. GOD.
2706