2737
2734
عنوان

شوهرم خیلی تذکر میده 😟

876 بازدید | 30 پست

الان تو هفته هفدهم بارداری هستم تقریبا سه کیلو از اول بارداریم اضافه کردم ، شیکمم خیلی کوچیکه ، شوهرم مدام میره میاد تذکر میده که چرا هیچی نمیخوری ، چرا باید انقدر لاغر باشی ، تو داری با نخوردنت به بچه ضرر میزنی و از این جور حرفا انقدر میگه که واقعا خودمم نگران میشم ولی واقعا نمیتونم گوشت و مرغ بخورم ، امشبم به مامانم میگه چرا این توی خوردنش کوتاهی میکنه شما هیچی نمیگی ، مامانمم بهش گفت شما خیلی گیر میدی چرا فکر میکنی باید سی کیلو چاق بشه الان داره مثل بقیه نرمال میخوره ، بی خودی چاق شدن چه فایده داره ،، برگشتیم خونه میگه مامانتم مثل خودت بی فکره اون الان باید همه دغدغه اش خورد و خوراک تو باشه که عین خیالش نیست 😔 خیلی ناراحتم ، چی کار کنم نمیتونم زورکی بخورم . کلا از اولم  پر خوری نمیتونستم بکنم ولی شوهرم همش گیر میده 😟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با پزشکت مطرح کن و بعد یکبار همسرت رو ببر پیش پزشکت که توجیه اش کنه که شما و‌بچه الان در حالت نرمال هستید. 

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

با شوهرت برو پیش دکترت و بگو هرچی دکتر گفت من گوش میکنم.مطمئن باش دکترت خیلی روش تاثیر میذاره

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

به شوهرت بگو خدارو شکر چاق شدم ملت انقدر حالشون بده لاغرم میشن والا من تا اخر بارداریم 10 کیلو کم کردم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738

حدسم اینه که ایشون بیشتر نگران بچه توی شکم شماست، غافل از اینکه اون جنین داره از بدن شما تغذیه اشو تامین میکنه، کم خوردن یا نخوردن شما، بیشتر به خودت لطمه میزنه

بعد از زایمان کمبود هزار چیز رو در بدنت احساس خواهی کرد

حدسم اینه که ایشون بیشتر نگران بچه توی شکم شماست، غافل از اینکه اون جنین داره از بدن شما تغذیه اشو ت ...

بعد اینکه جنین از ماه هفتم وزنگیریش شروع میشه، الان تازه اندازه یه پرتقاله نه بیشتر

اضافه وزن شما الان خوبه

من تجربه ندارم ولی‌مثلا هی بگو اینو میخوام اونو میخوام هی ایراد بگیر بخور ولی خیلی کمتر از همیشه که میخوری که اصرار کنه بخوری بعد به همون اندازه که همیشه میخوری بخور تعریف کن بعد بگو وااای دیگه دارم میترکم... دیگه نخور😂😂😂😂😂😂😂😂

سمیرا هسدم ۱۸ سالمه
2706