2733
2739
عنوان

تورو خدا یکی کمکم کنه

395 بازدید | 32 پست

بچه ها من حدود یک ساعت پیش یه لک صورتی رنگ داشتم الان دیگه نیست ولی خیلی ترسونده منو توروخدا راهنماییم کنید هفته چهارم هستم

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 سوگل و سورنا نفسهای مامان🩷🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هفته چهاری؟؟؟ تازه فهمیدی بارداری؟؟؟ چند روز عقب انداختی؟؟؟

۵ ۶ روزه فهمیدم باردارم ۷ روزه عقب انداختم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
میشه از این لک ها نگران نباش، ولی بر دکترت شیاف بده قطع شه من خودم هفته سیزده داشتم با همون سه تا ش ...

یه لک کم رنگ روی دستمال بود وقتی داشتم خودمو خشک میکردم اولین بار بود و همون بود قطع شد خیلی دلم شور میزنه سفر هستم به دکترم دسترسی ندارم دارم میمیرم از دلشوره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم هفته چهارمی   کی فهمیدی بارداری؟؟ 🤔

چقد زود... چ جوریاست اونوقت؟! 🤔

تازه هفته چهارم نطفه می چسبه ب دیواره رحم. بعد از هفته پنجم هورمون بارداری ترشح میشه...

منم اگه خدا بهم لطف کرده باشه و حامله باشم هفته چهارمم... باید بعد از عقب افتادن پری تست بدیم...

🌯 ‏با یک تکه سنگک هم میتوان مست شد، اگر پنیرت، پنیر لیقوان باشد🧀😊                                  و  یار آمده باشد و با خودش مشروبات الکلی آورده باشد😆😎✌️🍷
عزیزم هفته چهارمی   کی فهمیدی بارداری؟؟ 🤔 چقد زود... چ جوریاست اونوقت؟! 🤔 تازه هفته چهارم ن ...

فردای عقب افتادن پریودم بیبی چکم با دو خط پر رنگ مثبت شد علائمی مثل تلخیه دهن و تکرر ادرار هم داشتم سه روز بعد آز دادم مثبت شد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو يه دكتر ديگه هرطور شده بهت شياف ميده

آخه شدید نبود یه لک کوچیک صورتی بود الانم نیست دیگه وای دیگه دارم سکته میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706