2752
2734
عنوان

حالم بدددده😢😢خیییلی

573 بازدید | 35 پست

هفته ششم هستم 

دارم دیوونه میشم از حالت تهووووه،،،آرزوم شده بالا آوردن دوست دارم بمیرم😢

شبا تا صبح از تهوه نشستم سرجام دم دمای صبح خوابم میبره که باز با تهوه میپرم از خواب😢😢😢

هیچی به دلم نیست بخورم فقطط لیمو ترش و نمک از هرچی غذاس متنفرررم

توروخدا راه حل بدید

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

سیرابی من شنیدم واسه تهوع دوران بارداری عالیه

از شیخ بهایی پرسیدند خدا را در کجا یافتی گفت در قلب کسانی که بی دلیل مهربانند...منو میگفت حالا منو از کجا میشناخت در شگفتم     

الهی بگردم عزیزم😢خیلی سخته😢

این روزا هم میگذره 😍😍😍😍😍

سیرابی و شنیدم برا ویار عالیه 

امتحان کن دوستم انشالله خوب بشی😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منظورت تهوع بود دیگه؟😁😀

آره  

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

من غذا به زووور میخورم سیرابی بخورم که درجا میمیرم

خب قرص ضد تهوع میده دکتر  دمیترون میده  یا متوکلوپرامید

هنوز نرفتم زیر نظر دکتر