2752
2734

سلام دوستان خواهر کوچیکم رشک دیدیم. چی موثره واسه از بین بردنشون؟ با شامپو مخصوصش و سرکه هم شستیم سرشو ولی بازم هست. شما راه حلی میدونید؟

دوست جونام میشه واسه براورده شدن آرزوم ی صلوات بفرستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همین شامپوهاس و اگه آدم باحوصله ای باشید هرروز یه ساعتی سرشو بگردید و رشکا رو از بین ببرید

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

تو نور افتاب باید دونه دونه جدا کنب ذشک هارو هییچ راهیم نداره 

روش های که دوستان گفتن واسه خود شپشه نه تخمش

زنی قوی باش که دخترت الگویی داشته باشه و پسرت وقتی مرد شد بدونه توی وجود یه زن دنبال چه چیزی باشه ❤️

داروخونه دارو داره اما تخم شپش باید با دست جداشه حتی مرده باشه هم باید خارج بشه باشونه چوبی دندونه ریز هم میگن شونه بکشی در میاد 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
همین شامپوهاس و اگه آدم باحوصله ای باشید هرروز یه ساعتی سرشو بگردید و رشکا رو از بین ببرید

اعصابمون خورد شده  خیلی دختر تمیز و مرتبیه نمیدونم چطور گرفته

دوست جونام میشه واسه براورده شدن آرزوم ی صلوات بفرستید

عزیزم داروشو از عطاری بگیر،طریقه ی مصرفشو بهت میگه

وقتی استفاده کردی

تا چند روز هر رووووووز بره حمام،نرم کننده بزنه و حداقل ده دیقه با نرم کننده و بعدم زیر آب موهاشو شونه کنه،تا در نهایت چیزی نمونه 

تمام رو بالشتیا،روسری،لباساشم بشورین حتما

زیر آفتاب پهن کنید

فکر کنم شونه مخصوص هست 

یا میتونی از این شونه های معمولی که فاصله دندونه هاش کم باشه استفاده کنی 

یه پارچه سفید پهن کنید  و موهای خواهرت رو از ریشه رو به پایین  خوب شونه بکشید  تا شپش و تخم هاشون بیفته (این روش برای افتادن شپش بیشتر)

موهاش رو کوتاهه کنه و و این که موها رو دونه به دونه بگردید و رشک ها رو دربیارید  اگه حتی یکی بمونه بعدا شپش میشه و دوباره سرش پر میشه

موهای خودتون رو هم چک کنید چون مسریه

عزیزم شب که میخواد بخوابه رو سرش یه عالمه سس مایونز مثل رنگ مو بزارید روشم کلاه رنگ بزارید با همون بخوابه.. 8-9 ساعت باید بمونه سس مایونز راه تنفس شپش و رشکو میبنده و خفه میکنه.اگه رشک دیدین حتما شپشم هست چون شپش دیده نمیشه.. باید خیلی زیاد باشه ک با چشم ببینیدش.صبح ک بلند شد ببریدش تو حموم سرشو نرم کننده بزنید با اون شونه قدیمیا همشو از ریشه شونه کنید بعدم با درجه ی بالای سشوار داغ سشوار بکش و دونه دونه اتو مو بکش از ریشه تا نوک موهاشو... چون رشک و شپش تو درجه ی بالای اتومو میمیرن

من توی بارداری شپش گرفتم رفتم دکتر شامپوش خیلی برام تاثیر نداشت. خودم توی نت سرچ کردم نوشته بود وازلین خیلی خوبه و شپش هارو از بین میبره و اگر رشک باشه به دلیل نرسیدن هوا بهشون از بین میرن و پوک میشن.

روشش اینه که به کل موها وازلین بزنی و بعد با پلاستیک سرتو بپوشونی محکم و بعد روش یه روسری بپوش تا هیچ هوایی بهش نرسه. شب تا صبح باشه بعدش شونه از این دندونه ریزا بزنه و بشوره سرشو.

توی نت بزنی توضیح دقیقترش میاد واست

من فقط با این روش تونستم از بین ببرمشون.

راستی تا دوهفته هم البته موهات چربه ولی فدای سرت😂😂

🌹🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹🌹
2706