2737
2739
عنوان

چیکار کنم فسنجونم تیره بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 69673 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شکلات صبحانه علاوه بر تیره کردن نیازی ب ریختن شکر نداره از اون طرف هم روغن میندازه!  اما من هد ...

ما فسنجونو شیرین نمیخوریم فک کنم واسه منم میخ آهنی بهتر باشه . مرسی عزیزم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
ما فسنجونو شیرین نمیخوریم فک کنم واسه منم میخ آهنی بهتر باشه . مرسی عزیزم

حالا میخ ننداز یه قاشق هایی هست به اسم حصوم! اهنیه اون رو بخر بذار میخ خطر داره! قاشقه خیلی خوبه واسه هم زدن هم میتونی از همون استفاده کنی! 

2740
حالا میخ ننداز یه قاشق هایی هست به اسم حصوم! اهنیه اون رو بخر بذار میخ خطر داره! قاشقه خیلی خوبه واس ...

از کجا باید بخرم؟

از کجا باید بخرم؟

مس فروشی ها دارن! اما اگر تهرانی داروخانه دکتر روا زاده هم ذاره! من از روا زاده خریم 35 تومن! راضیم فقط وقتی استفاده کرده بشور سریع خشک کن چون اهنه دیگه اکسید میشه زنگ میزنه! 

من تو کتری هم میذارم! اب اهن میشه اهن بدن تامین میشه

مس فروشی ها دارن! اما اگر تهرانی داروخانه دکتر روا زاده هم ذاره! من از روا زاده خریم 35 تومن! راضیم ...

ببخشید انقد سوال میپرسما😉 داروخانه روا زاده کجاست آدرسش

رب انار واقعی و خالص نه اینایی که تو بازار و عطاری ها میفروشن  چون اغلب با شیره خرما و نشاسته و ... که از تقلبات رایج هستند برای سود بیشتر  استفاده می کنند . بعد از   تفت دادن گردو بهش اضافه کنید و با شعله ملایم چند دقیقه مدام هم بزنید و بقیه مراحل پخت ... از فواید رب انار بهره ببرید . حصوم و میخ و .... برای هر کدام نظرات ضد و نقیضی هست مثل ظروف مسی . به اسانی گول تبلیغات رو نخورید عزیزان و سلامتی خود و عزیزانتان را به خطر نندازین 

فسنجون سیاه بستگی به رب انار خوب داره.اول دولیوان آب رو با یه قاشق رب انار و یه قاشق چای خوری رب گوجه بذار بجوشه. کفگیر آهنی یا میخ یا نعل آهنی رو بذار رو اجاق داغ بشه بذار تو مایعت.بعد گردو و پیاز که حسابی آسیاب کردی رو بهش اضافه کن و خوب مخلوط کن که یکدست بشه.بذار همینجوری جوش بخوره تا یکم که قوام اومد بهش یخ اضافه کن آخر هم وقتی فسنجونت حدود 4 5 ساعت جا افتاد مرغ پخته شده یا گوشت قلقلی تو اضافه کن. نمک و فلفل هم آخر تست کن کم نباشه معمولا ادویه ها رو وقتی خورشت قوام اومد اضافه کنی بهتره