2733
2734

سلام خانما من تقریبا یسال هست دوتا جوش کوچیک و سفید بالای چشمم زده چیکار کنم بهتر شه؟هیچ راهی به بیرون ندارن که بخام بترکونم پوست بالا چشم هم نازکه میترسم فشار بدم تا چرک سفید بیرون بیاد

شادی روح مامانم یه صلوات بفرستین لطفا.ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم داشتم اسمش مرواریده هخخخخخخخخ

با یه سوزن نوک تیز که ضد عفونیش کردم پوست روشو باز کردم و فشار دادم زد بیرون مثل جوش چرکی نیست که ابش راه بیفته مثل توپ مرواریدی میفته بیرون   

موریانه ها حرامتان این تن که میخورید پر از حسرت های شیرین بود   
2731

چربیه باید بری سرپایی درش بیارن برات لیزر کنی دستش نزنی

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
ااا جوش نیست که . چربیه  مامانم داشت رفت لیزر کرد

خیلی ریز هستن من خیلی لالرم اخه چربی واسه چی   هزینه اطلاعی ندارین؟

من سالی دو سه تا اونم تو فصل تابستون اطراف چشمم میزنه ولی خودم جراحیشون میکنم    

خطرناکه نباید دستکاریش کنی دختر

اونم چشم🙄

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫

هزینش چیزی نمبشه با لیزر میسوزونن

مامان منم خیلی لاغره 

والله الان نمیدونم چنده 

مامانم هشت سال پیش برداشته بود 

الان باز یکی دیکه در اومده 

بکوشیم پیش از آنکه کسی را داوری کنیم،اورا درک کنیم...

برای درمان، پزشک با وسایل استریل، منفذی در سطح میلیا ایجاد کرده و سپس مواد کراتینی داخل آن را تخلیه می نماید. معمولا ضایعات به دنبال این کار از بین رفته و عود هم نمی کنند.

مامان منم خیلی لاغره  والله الان نمیدونم چنده  مامانم هشت سال پیش برداشته بود  الا ...

چقد طول کشید تا خوب شد جاشون؟

خطرناکه نباید دستکاریش کنی دختر  اونم چشم🙄

تو چشم نیست که فدات شم پلک پایین یا پلک بالاست بیشتر بخاطر اینه که منفذ پوست گرفته میشه اونم بخاطر افتاب شدید چون من همیشه تابستونا میزنم خودمم درمانشون میکنم   

چطور عزیزم میشه توضیح بدین؟

دلیلیش بیشتر بخاطر افتابه و اینکه راه منفذ پوست برای تعریق گرفته میشه من با اون روشی که توضیح دادم همون کار پزشک رو میکنم منتها موارد استریل و بهداشتی رو رعایت میکنم مشکلی هم پیش نمیاد