2737
2734
عنوان

به نظرتون باید چطوری باشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3727 بازدید | 25 پست
من قبلا یه 6ماهی سالن داشتم حامله شدم جمع کردم ادم پر حرفی نیستم مشتری میاد خودش شروع میکنه حرف زدن ولی فکر کنم دوست دارن ازشون تعریف کنم
دلم خیلی چیزا میخواااااااااد
مبارکه انشاالله اولا که صبورباش زمان میبره تا جا بیفتی بعدشم به نظر مشتری احترام بذار خوش برخوردباش ولی نه پرحرف منم ازارایشگرایی که هی ادمو سوال پیچ میکنن خیلی بیزارم به روز باش قیمتت هم متناسب با محل سالنت باشه چندوقت پیش یه کاغذ انداختن توی خونه مون تبلیغ یه ارایشگاه بود که به مدت سه ماه تخفیف 50درصد داشت. من درحالت عادی به اون ارایشگاه نگاهم نمیکردم ولی وقتی تبلیغش اومد رفتم و اتفاقا خیلی هم راضی بودم از کارش دیگه همش میرم اونجا. تخفیف هم دیگه نداره ولی چون کارشودیدم و پسندیدم میرم پیشش
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعریف کردن بعله....ولی تا چیزی نپرسیدن یا خودشون نگفتن یه دفعه نگو شوهرت چکارس؟ از همه بهتر اینه که مشتری حرف بزنه و شما خیلی متین سرتون رو با لبخند تکون بدین و در مورد مسئله نظر بدین چون مشتری خودش خواسته ولی اگه کسی حرف نمیزد با سوالهای خصوصی گیجش نکن
با دوستت چنان باش که گویی روزی با تو دشمن می شود و با دشمنت چنان رفتار کن که گویی روزی با تو دوست می شود....
ببخشیدعزیزم یه چیزدیگه هم که حتما خودتم رعایت میکنی اینکه بدن و دستت خوشبوباشه. یه ارایشگاهی رفتم خانمه معلوم بود تازه پیازسرخ کرده. ابروهام که برمیداشت همش عقم میگرفت ازبوی دستش برعکس یه جای دیگه رفتم انقد ارایشگره دستش خوشبوبود که کیف کردم
تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731
به نظر منم فقط کار خوب و اخلاق خوب مشتری جذب کنه. گرون و ارزونیشم بستگی به محیط کاریت داره. مثلا یه سالن هست طرف خونه مامانم که خیلی اسم در کرده اما همه میدونن کارش فقط سنبل کردنه و تموم حتی با هزینه بالاش بند نمیندازه و میگه فقط تیغ. اما من و جاریهام یه آرایشگاهی میریم خیلی خودمونی و البته فرز و مهربون قیمتاشم خیلی پایینه وضع مالی خوبی هم نداره و اصلا به قیافه خودش خیلی نمیرسه اما هر کجا مستاجرم بشه مشتری فراووون داره
مبارک باشه . منم اگه ارایشگاهی برم که تحویلم نگیره و یا به خواسته من در مورد ابرو و مو و... گوش نده و همش حرف خودشو بزنه . دیگه نمیرم یا اگه بگه وای چه ابرو ها تو ارایشگاه قبلی خراب کرده . یا بگه موهاتون اصلن جنسش خوب نیست ... ... خلاصه هی بخواد ایراد بگیر که خودشو حرفه ای نشون بده . خوشم نمیاد
خدایا همیشه بیادتم
2740