2726
عنوان

به نظرتون باید چطوری باشم؟

3717 بازدید | 25 پست
من دیروز ارایشگاهمو افتتاح کردم به نظرتون برای جذب مشتری باید چیکار کنم قیمتوپایین بگیرم ؟طرز برخوردم خوب باشه؟به ارایشگاه برسم ؟ چیکار کنم دلم میخواد زود مشتری بیاد شلوغ بشه
دلم خیلی چیزا میخواااااااااد
مبارکه عزیزم
والا من که هر ارایشگاهی رفتیم به دل ما کار نکنه دفه بعدی نمیرم پیشش
بنظرم باید به مشتری احترام گذاشت مثلا میگه آبرو پهن میخاد ابرو رو نازک نکنیم
یا کوتاهی مو هم همینطور
ققیمت هم خیلی پایین نباشه شک کنن که کارتون خوب نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مبااااااارکه...انشالله اونقدر سرت مشتری بریزه که مجبور بشی چند نفر هم استخدام کنی... به نظر من به غیر نکاتی که دوستان اشاره کردن، به مشتری احترام قائل شو و همش سوال پیچش نکن! راستش اکثر آرایشگرها عادت دارن تا مشتری میاد و دارن کار می کنن...همش سوال می پرسن...ازدواج کردی؟شوهرت چکارست؟ خودت شاغلی؟ خونتون کجاست؟ غریبی اینجا؟ وااای من خیلی بدم میاد و دیگه نمیرم....
با دوستت چنان باش که گویی روزی با تو دشمن می شود و با دشمنت چنان رفتار کن که گویی روزی با تو دوست می شود....
البته به نظر من خیلی ها هم همیشه دنبال قیمت پایین و کار خوب هستن...اگه منطقه ای هستس که کشش نداره بالا بگیری کسی نمیاد چون نمی شناسنت....می تونی الان کم بگیری مشتری جذب کنی بعد شب عید یا بعد از عید کمی بیشترش کنی...اول کار خوبه به سود کم قانع باشی تا شناخته بشی
با دوستت چنان باش که گویی روزی با تو دشمن می شود و با دشمنت چنان رفتار کن که گویی روزی با تو دوست می شود....
2706