2752
2734

سلام. من چهار ماهمه. غربالگري سه ماهه اول رو رفتم نسل اميد. به نظرم دختره كه سونو كرد دكتر نبود. تقريبا مطمئنم. هم سنش كم بود هم تمام مدت داشت طرز كار با دستگاه رو به يكي ديگه آموزش ميداد كه اين دكمه رو بزن اينجوري ميشه اون يكي رو بزن اونجوري ميشه!!!! من ويار شديد و تهوع داشتم و نگران شرايط بچه بودم و اصلا حواسم نبود اعتراض كنم. حالا كه تموم شد نتيجه خوب اومده ولي به شدت دلچركين از كار او و نگرانم.

چون 37 سالمه دكنرم برام contigent test  نوشت گفت اين دقتش از قبلي بيشتره اگه دلت خواست اينم بده. 270 تومان هزينه و زحمت رفت و آمد. ولي فقط آزمايش خون هست.

هر چي به دكتر گفتم به نظرتون بدم يا نه. گفت كاملا تصميم با خودته. من پيشنهاد دادم. اگه بخوام امروز بايد برم نسل اميد. 

به نظرتون چكار كنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ایناهمینن تا مشتری جذب میکنن فکر میکنن خرشون از پل گذشته .مشتری ب همون شدت ک جذب میشه حتی سریعتر هم میره.مجبوری انجام‌بدی و باید هم‌حتماجای قبلی باشع چون هر ازمایشگاهی واحدش با ازمایشگاده دیگه فرق میکنه و اونوقت ازمایشت قابل مقایسه نیست .برو اونجا اما ب عنوان اخرین بار .نگرانم نباش انشاله ک همه چی خوبه

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

من یک ماه پیش تاپیک زدم و تجربه خودم از نسل امید رو گذاشتم 

برای غربالگری اول رفتم 

دختره گفت بچه دماغ ندارم و استرس به جونم انداخت

طهماسب پور هم گفت جنین دختره 

من کلی خرید مردم رو حساب حرفش

سر غربالگری دوم جای دیگه رفتم بچه پسر بود

کلا سن بالای 35 رو میفرستن امنیو. بنظر من نرو 99 /9 درصد سالم درمیاد . خواهر منم بیچاره کلی گریه ش انداختن بالای 35 بود سنش  اخرش هم سالم پولش هم رفت . الکی همش

خدایا دوستت دارم...

جالبه یه کاربر چقدر باهام دعوا کرد که حق نداری پشت سرشون حرف بزنی میتونن شکایت کنم

انگار من گاو هستم و پولی که دادم حکم علف خرس داشته 

مردم باید آگاه باشند و دست دزدارو رو کنن