2752
2734
عنوان

نمیدونم کردم درست بود یا نه؟

549 بازدید | 15 پست

سلام یه جاری دارم خیلی چاپلوس و خودشیرینه ناااجورهااا چندین ماهه اومده ی کاری کرد ک اصلا خودب خود باخونواده شوهرم بدشدم درصورتی ک تازه اشتی کرده بودم باهاشون ازوقتی اومد کلا قطع رابطه شدیم یعنی ب طرزفجیحی ازجفت مادرشوهرم تکون نمیخوره و خیلی زبون بازه قهرهستم با جاری و خواهرشوهرو  مادرشوهر اینم بگم ک خیبیلی با خواهرشوهرم حوزه ی طوری و تو جمع خودش برام میگیره ومحلم نمیده اینوبگم و خیییلی ازش سرم با این چاپلوسیاش ازچشمم ب شدت افتاده و منو بدکرد و خودشو خوب مادرشوهرمم اخلاقی ک داره دهن بینه یعنی با یه حرف سریع تحت تاثیر قرار میگیره با عروسا بدمیشه حالا امشب با وجود اینکه قهر بودیم یهو زد ب سرم و بهش پیام دادم  ک فکر نمیکردم جوابمو بده چون خیلی مغروره ولی جواب داد و تحویل گرفت حالا مطمنم ک جاری بفهمه بیشتر ی کاری میکنه خودشو لوس تر کنه پیشش یا بشینه بخونه تو گوش مادرشوهرم دوباره چون خیلی چااااپلوسه حالا بنظرتون ی مهمونی هست ک میان چطوررفتار کنم  با ی همچین جونوری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توهم محلش نده ي مهموني بگير مادرشوهرت اينارو دعوت كن جاريه رو ن چ حالي ميده😂 اگرم چيزي گفتن بگو يادم نبوده بش بگم مادرشووورتو بكش سمت خودت خواهر

ʟoνıňɢ ʏou ıs mʏ ғѧνoяıţє sıň

اما اگه میبینی مادرشوهرت از ایناس که زود همه چی بهش برمیخوره ولشون کن بحال خودشون بزار ی مدت با این عروس بره و بیاد تا ازش زده بشه ، بالاخره اونم یه کار میکنه که مادر شوهر ازش بدش بیاد

این خود شیرینا بالاخره یه افتضاح به بار میارن.

تو فامیل ما یکی اینجوری بود ،باعث ورشکستگی شوهرش شد و تا خرخره شوهر و پدرشوهر و برادرشوهرها رو تو قرض انداخت و تمام طلاهای مادرشوهر رو فروختن تا شوهر این خانم تو زندان نیفته.

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

با مادر شوهرت خوش رفتاری کن و دست جاریت گزک نده. خودش می فهمه کی داره درست می گه. ایناییکه به هم زیاد میچسبند خیلی زود دعواشون میشه. منتظر باش از گه پیش اومد ازش به سود خودت استفاده کنی     

بیا حالا قهوش با من شکلاتش هم با تو

مثلا چیکار میکنه یه چندتا نمونشو بگو تا بهتر راهنمایی کنیم

خداجونم میشه به منم یدونه نی نی خوشمل بدی اینماه نی نیم بیاد تودلم منم مامان بشم؟!😘 میشه برای نی نی دارشدنم صلوات بفرستی؟! 😘

اي كاش ماهونما. وسعت ديدمون رو بيشترميكرديم تودنيا وزندگي كه دغدغه يك زن متاهل ايراني اين نباشه كه ترديد داشته باشه رفتارش با جاريش درست بوده يا نه كلا ماهممون دنبال اين هستيم مورد تاييد همه باشيم وهمه رو راضي نگه داريم درصورتي كه بايد يادبگيريم همه ادما لزوما نميتونن خواه ناخواه دوستمون داشته باشن حالا يا جاري ميتونه باشه يا مادرشوهر يا ...ول كن اين فكرهارو دنيا دوروزه ارزش فكر كردن به اين چيزاي پوچ وتوخالي رو نداره... 

صافی مو‌بدون موادشیمیایی،با اتو سنگ معدن انجام میدم. 

به نظر من که اصلا مهم نیست من خودمو درگیر این کارای جاریام نمیکنم مادر شوهرم تحویلم گرفت گرفت نگرفتم مهم نیست جاریتم خود شیرینی تو ذاتشه.فقط معمولی باش نه کم محلی کن نه زیادی تحویلشون بگیر کلا خنثی بودن بیشتر جواب میده