2733
2734
عنوان

ارتباط ازمایش بتا هاش سی جی با جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 119590 بازدید | 86 پست

سلام 

٧روز بعد از پري بتام٥٢٨بود و ٤٨ ساعت بعدش ١٢٢٨بود

جنسيتش معلوم ميشه يا نه ؟؟؟

بچه اولم دختر بود روز پري بتام٢١٨بود و ٤٨ساعت بعدش٢٠٠٠به بالا بود

تا حرف از صداقت شد، صدا قطع شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  ٧روز بعد از پري بتام٥٢٨بود و ٤٨ ساعت بعدش ١٢٢٨بود جنسيتش معلوم ميشه يا نه ؟؟؟ بچه ...

احتمالا دختره بچتون .هنوز متوجه نشدید؟

خدایا آنی و کمتر از آنی،مرا به حال خودم وا مگذار
سلام بچه ها من هفته پنچ بتام ۸۵۰۰۰ بود. بنظرتون نی نیم دخملیه یا پسملی

سلام عزیزم ایشالا بسلامتی نی نیتونو بغل کنین.ببخشید با بتای هشتاد و پنج هزار دوقلو بود نی نیتون؟ 

خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
2728
سلام عزیزم ایشالا بسلامتی نی نیتونو بغل کنین.ببخشید با بتای هشتاد و پنج هزار دوقلو بود نی نیتون؟&nbs ...

نه عزیزم تک قل

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
نه عزیزم تک قل

آهان خدا نگهدارش باشه عزیزم.از دکتر پرسیدین علت بتای بالا چیه؟ ظاهرا نی نیتونم پسره درسته؟ آخه اینجا خانمها میگن بتای بالا دختره.پس با این حساب بتای ۲۹ هزار واسه روز ۳۸ پریودی یعنی ۵ هفته و دو روز طبیعیه؟

خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
آهان خدا نگهدارش باشه عزیزم.از دکتر پرسیدین علت بتای بالا چیه؟ ظاهرا نی نیتونم پسره درسته؟ آخه اینجا ...

مفدار برا شما رو نمیدونم. ولی دکتر که بتا رو دید گفت خیلی خوبه. 

اینی هم که میگن چی پسر چی دختر معلوم نمیکنه

هر چی خدا بخواد

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
2738

بتای من دو روز بعد از پری 3750 بود دکتر گفت احتمالا دختره اما بچه ام پسر بود

خدایا شکرت بابت نعمت هایت ،از تو میخواهم فرزندان سالم و صالح در دامانم بگذاری و خوشبختی و محبت را در دلم پر کنی و حسد وکینه را خالی گردانی که اینگونه زندیگیم گلستان میشود