2733
2739
عنوان

احتمال بارداری قبل از قاعدگی

483 بازدید | 16 پست

با سلام و خسته نباشید.بنده با همسرم در روز ۲۶ پریود یک نزدیکی بدون کنترل داشتیم که من بعد از دو ساعت قرص لونژیل ۱.۵ مصرف کردم و از اینکه اخر سیکل هم بود باز ترسیدم.الان بعد از خوردن قرص ۷ روز میگذره و هنوز پریود نشدم.بیبی چک استفاده کردم منفی بود با اینکه الان هم زود است برای بی بی چک...زعفران طناب زدن زیره رازیانه اویش هم خوردم اما هیچ حس پریود ندارم...شروع به خوردن مدروکسی پروژسترون روزی ۲ عدد کردم.به نظرتون باردارم؟احتمال بارداری درآن زمان چه قدر است؟پریودهام منظم است.

سپاسگزارم

رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مدروکسی رو دکتر به من داده برای سفت شدن جای جنین احتمالی.....مطمعنی درست خوردی؟

مدروکسی برای تاخیر پریود هممیدن عزیزم

احتمالش كمه ولي هست اصولا قبل پري احتمال حاملگي كمه ولي صفر نيست

۲ روز به پریود مانده بود که متاسفانه این اتفاق افتاده من دو ساعت بعد قرص خوردم اما اصلا پریود نمیشم خسته شدم...

قرص خوردی احتمالش صفره .  منم قرص اورژانسی خوردم الان ۳۰ روزه عقب انداختم .آز دادم حامله نبودم ...

ناهید جون من روز ۸ شد پریود نشدم....خدا کنه حامله نباشم...خیلی داغونم

2740
قرص خوردی احتمالش صفره .  منم قرص اورژانسی خوردم الان ۳۰ روزه عقب انداختم .آز دادم حامله نبودم ...

خوب برو دکتر....یک امپول بزنه پریود شی...

۲ روز به پریود مانده بود که متاسفانه این اتفاق افتاده من دو ساعت بعد قرص خوردم اما اصلا پریود نمیشم ...

عزيزم

پيش مياد ديگه 

كمه البته اگر نبودي حامله و نشدي پريود خب بايد بري آمپول بزني براي پري 

عزيزم پيش مياد ديگه  كمه البته اگر نبودي حامله و نشدي پريود خب بايد بري آمپول بزني براي ...

اخه قرص اورژانسی که خوردم بخاطر تغییرات هورمونی جوشای بدی زدم . تو نت نگاه کردم این آمپولا هم باعث جوش میشه میترسم باز جوش ناجور بزنه صورتم تازه داره خوب میشه 😢😢

[QUOTE=45059373]اخه قرص اورژانسی که خوردم بخاطر تغییرات هورمونی جوشای بدی زدم . تو نت نگاه کردم این آمپولا هم باعث ج ...[/QUOTیعنی برای من احتمالش هست که این همه طول بکشه‌...

دو روز به پریود که احتمال بارداری نیست آخه اصلا لازم نبود قرص بخوری عزیزم. برو دکتر آمپول بزنه. له خ ...

عزیزدلم اخه همه جا نوشته احتمالش هست...منم والا موندم.