2737
2739

با همسرم طلاق عاطفی شدیم

سرد و ساکت

نمیدونم چیکار کنم

نه راه پیش دارم نه راه پس

همسرم کسی هم نیست که بیاد مشاوره و اینا یا بخواد با حرف زدن مشکلمون رو حل کنه

میخوام گم‌بشم برم جایی که هیچ کس نشناستم

نمیدونم چیکار کنم

واقعا در مانده ام

همه منو یه ادم واقعا خوشبخت میدونن

ولی هیچکی از درونم خبر نداره

😣😣😣

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

اگه جدا بشم چطور ادامه بدم و اگرم جدا نشم بازم‌چطور ادامه بدم

گاها مرگ رو ارزو میکنم

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرض کن تنها زندگی میکنی

اینم حرفیه

ولی دلم محبت میخاد

من خیلی واسه این حرفا جوونم

2731

هيچی بزن ب بیخیالی فکر کن الان شوهر نداری خودتیو بچت برو تفریح کن خوش باش ب شرطی اونم خوب شه

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
اگه جدا بشم چطور ادامه بدم و اگرم جدا نشم بازم‌چطور ادامه بدم گاها مرگ رو ارزو میکنم

خوب مشکلتون چیه؟

اصلا تلاشی برای حل مشکلتون کردین

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

رفتار ما ميتونه طرف مقابل رو تغيير بده دوست گلم 

شما يه مقداري رفتارت رو تغيير بدي احتمالش زياده همسرت هم تغيير كنه 

حالا كه به آخر خط رسيدي لااقل قبلش اين راه رو امتحان كن ، سردي بيخودي به وجود نمياد

خداحافظ ني ني سايت ..   وقت رفتنه خسته ام از تايپ كردن خنديدن ، غصه خوردناي الكي تعصباي بيخود، قربون صدقه هاي صوري  ، ديگه دوس ندارم اينجارو ..خستم از وقت هدر دادناي الكي از انرژي هايي كه منفي هاش بيشتر از مثبتاشه .. ديگه حوصلشو ندارم ازش خسته شدم .. ازينكه هر شب ١١ شب تا ٤ صبح بي وقفه اينجا بودم حالم بد ميشه خداحافظ

مشکلتون جسمیه یا روانی؟

ینی از لحاظ جنسی سرد شدین یا روانی؟؟

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2738

حالا جداهم بشی ب این زودی شوهر ایده ال گیرت میاد هرکیم پیدا شه ی عیبایی داره ک میگی صد رحمت ب شوهر قبلیم 

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

همسرم بی عاطفس

یه ربات

یه دیوار بدون صدا

یه کسی که بود نبود فرقی نداره

مشکلتون جسمیه یا روانی؟ ینی از لحاظ جنسی سرد شدین یا روانی؟؟

همه چی

ب نظر من برو دکتر روانپزشک.بهت چند تا داروی ضد افسردگی و نشاط اور بده.هم حال خودت خوب میشه هم روحیه شوهرت بهتر میشه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
همسرم بی عاطفس یه ربات یه دیوار بدون صدا یه کسی که بود نبود فرقی نداره

از اول اینطور بوده؟ سعی کن ببین چی شد ک اینجوری شد.

سعی کن ریشه شو پیدا کنی و تغییرش بدی

2706