2737
2739
عنوان

خانمایی که سابقه بچه با مشکل ژنتیکی داشتن بیاین با هم درد دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 63459 بازدید | 468 پست
شما لطف دارید ممنونم زندگیم شده جهنمی که توش دارم دست و پا میزنم

میدونم چی میگی عزیزم من این روزا رو داشتم میدونم بچه مریض اونم مریض لا علاج یعنی چی انگار آدمو زنده زنده تو روغن دارن سرخ میکنن خدا کمکت کنه خانمی خدا صبرت بده خدا خودش رحمش بیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما لطف دارید ممنونم زندگیم شده جهنمی که توش دارم دست و پا میزنم

نغمه جان عزیزم خدا کمکت کنه.

خیلی خیلی سخته مادر درد کشیدن بچشو ببینه وهیچکار نتونه بکنه..به نظر من بزرگترین درده.

باهر درد بچه خود مادر چند برابر درد میکشه.دعا میکنم خدا کمکت کنه عزیزم ودلتو آروم کنه 😭😭😭😢😢😢😢

سلام دوستان منم ۵بارسقط داشتم سه تای اولدقلب تشکیل نشدوپوچ بود وبعدازمایش های انعقادی که معلوم شدغلظت خون دارم وازمایش کاریوتایپ که سالم بود باردارشدم همه چی خوب پیشرفت تا ۱۸هفتگی گفتن جنین هیدروسفالی داره وختم بارداری دادن بعده ۶ماه بامشورت دکترژنتیک که گفتن ۵درصد ممکنه دوباره جنین مشکل داشته باشه باردارشدم وبازم ۱۸هفته گفتن هیدروسفالی داره وسقط کردم وازجنین آزمایش زنتیک گرفتن ولی هنوز جواب ازمایش نیومده

اگ میتونین راهنمایی کنین کسی بوده بعده این مشکل هابچه سالم بیاره

دلتنگم برای کسی که مدت هاست بی آن که باشد هر لحظه زندگی اش کرده ام ♾
2731
سلام دوستان منم ۵بارسقط داشتم سه تای اولدقلب تشکیل نشدوپوچ بود وبعدازمایش های انعقادی که معلوم شدغلظ ...

ای وای عزیزدلم چه قدر سختی کشیدی تو خدا خودش کمک کنه یه بچه سالم بهت بده ان شاالله من در این مورد تجربه ای ندارم نمیدونم 

ای وای عزیزدلم چه قدر سختی کشیدی تو خدا خودش کمک کنه یه بچه سالم بهت بده ان شاالله من در این مورد تج ...

واقعا ازدست دادن بچه خیلی سخته ممنونم سیتارای عزیز انشالله خدابه همه بچه سالم بده 

2738
سلام دوستان منم ۵بارسقط داشتم سه تای اولدقلب تشکیل نشدوپوچ بود وبعدازمایش های انعقادی که معلوم شدغلظ ...

سلام ببخشید خانومی منم غلظت خون دارم میشه بگی میزان غلظت خون شما چقدره؟

🦋گفته بودی که چرا محو تماشای منی   🦋                       🦋  آنچنان مات که حتی مژه برهم نزنی  🦋                      🦋     مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود  🦋                         🦋   ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی🦋
سلام ببخشید خانومی منم غلظت خون دارم میشه بگی میزان غلظت خون شما چقدره؟

عزیزم نمیدونم خیلی وقته آز دادم 

عزیزم نمیدونم خیلی وقته آز دادم 

ممنون⚘

🦋گفته بودی که چرا محو تماشای منی   🦋                       🦋  آنچنان مات که حتی مژه برهم نزنی  🦋                      🦋     مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود  🦋                         🦋   ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی🦋
2706