2752
2734
عنوان

جهیزیه+عکس لطفا نظر بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 3205 بازدید | 96 پست
راضی ازش؟ طلایی هاش نرفته؟ اینو کوبوند زمین نشون بده لب پر نمیشه

خداروشکر چیزی نشده ،یکساله عروسی کردم ولی خیلی مهمون دارم طلایی هاشم هیچی نشده خیلی کار شیک و خوشگلی هم هست 

😘😍💟💞☀☔پارسای مامان ،سه ماه از وجود نازنینت گذشت ... خداروشکر که تو رو داریم 💞☔😘😍
این هم چینی زرین مدل سمن  24نفره داره . ولی کاسه ابگوشت و فنجون قهوه و لیوان نداره . 18تا فنج ...

سرویس چینی من دقیقا همینه

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کل سرویسش چیا داره؟

بشقاب پلوخوری.سوپ خوری..فنجون.قندون.نلبکی.جای سوپ.ازین دیسای بزرگ پلو.چن تا دیس کوچیک واس خورش.کاسه.نمکدون.پیش دستی..جای سس

منک خیلی خوشم میاد..از طرح موجی که داره.خیلیم ساده وشیکه بنظرم

تجملات هیچگاه جاذبه ای برایم نداشته...من چیزهای ساده را دوست دارم...کتاب ها را...تنهایی را...وبودن با کسی که تو را می فهمد
فکر نمیکنم تازه عروس انقدر رفت و اومد داشته باشه غیر اینه؟

تو فکر وقتی رو بکن که عروس داماد دار شدی خواهر😆

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
این سه دست رو خوشم اومده کدوم بهتره؟

قاشق چنگال دم دستیم هم همینه..اولی سمت راست   ...سرویسم یچیز دیگ س

هووووووو تا عروس داماد شدن خواهر

آرزو من یه 12 نفره دارم تو این هفت سال هفت بار استفاده کردم کلا.اونموقع 500 خریدم

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
مطمئنی؟من هر چی خواستم این دور طلایی ها رو بگیرم فروشندش گفت نمیشه تو ماشین بذاری☹

تو ماکرو نمیشه ولی اینا فناوری داخل لعاب دارن احتمالا و میشه تو ماشین گذاشت.

من میگم سرویس دومی چون ایرانیه. والا هر دو خوشگلن. از قاشق چنگال هم چپیه رو خیلی دوست دارم. 

2706