2752
2734
عنوان

ازعصبانیت سرم داره میترکهههههه از دست این مرد حسووود😤

| مشاهده متن کامل بحث + 2615 بازدید | 199 پست

بردارنشوهرم میگه خجالت بکش هفت ماهه عقد کردیم تاحالا به خواهربزرگم شام ندادی میگم نفقه به عهده شوهرشه نه منه بدبخ😢شوهرم به هیچ صراطی مستقیم نیس یه لیوان چایی بدم دست بابام زنگ میزنه طایفه رو دعوت میکنه

این پست اولشون که ادعا میکنن اشتباه متوجه شدیم من و بقیه 😐

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
بردارنشوهرم میگه خجالت بکش هفت ماهه عقد کردیم تاحالا به خواهربزرگم شام ندادی میگم نفقه به عهده شوهرش ...

آخه ببین عزیزم اون وظیفه ی من میدونه آیا وظیفه ی منه؟ شماجواب بده

خدایامرسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای جان خدایاااا یه دونه ازاین اتفاقا لطفا😁😁😁 الان خیلی حس خوبی داری نه؟

اره به خدا الان اگه چندماهم دعوت نکنم هیچچچچی نمیگه .هیچکسم سرزده نمیاد راحت راحتم! حالا تواول ازدواجته!منم قبلا کلی حرص خوردم!انشاله برای توهم پیش بیاد  

اخلاق بد مانندلاستیک پنچره!!تاعوضش نکنی راه به جایی نخواهی برد
بردارنشوهرم میگه خجالت بکش هفت ماهه عقد کردیم تاحالا به خواهربزرگم شام ندادی میگم نفقه به عهده شوهرش ...

شوهرمن آدم دیکتاتوریه چپ راست میره دستور میده معتقده من چون زنشم بردشم هرچی اون بگه باید همون بشه من تاحالاازگل پایینتربه مادروپدرش نگفتم و نخواهم گفت شوهرمن اینچیزارو وظیفم میدونه متوجه شدی گلم

خدایامرسی
شوهرمن آدم دیکتاتوریه چپ راست میره دستور میده معتقده من چون زنشم بردشم هرچی اون بگه باید همون بشه من ...

حالاکتکم نزن،ولی خداییش به شوهرت گفتی مگه وظیفه نفقه دادن به خواهرت بامائه؟

میشه واسه صحیحوسالم به دنیااومدن بچم صلوات بفرستین.😍

وسط دعوا یک چیزی گفته ...شوهرش به دل نگرفته شما هم به دل نگیر

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد, نقش هر زخمه که رد راه به جایی دارد 

باتو نیستم که اونو ریپلای کردم😂

گفتم وظیفه ی شوهرشه اگه منظورت کاملامودبانه اینه که بیان خونمون شام این حکایتش فرق میکنه ولی وظیفه ای درکارنیس 

خدایامرسی
2706