2733
2734
عنوان

کافه کتاب هستی📚📖📓🍹🍵🍰

| مشاهده متن کامل بحث + 3631 بازدید | 158 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما مینویسید؟

نه کامو جان رو میگم 😁 یه مدت دوس داشتم بنویسم ولی فقط دوس داشتم  یعنی ادمی نیستم ک یه مسیر رو انتخاب کنم بعد براش انرژی بذارم یعنی بهم الهام میشه کارمن نیست 😁من از اون مدلام ک از این شاخه ب اون شاخه ام ...نه میتونم تنبلی رو تحمل کنم نه خعلی انرژی گذاشتن برای یه چیز رو 😂داغونم 

دیروز تو شهر کتاب به کتابی درباره آدری برخورد کردم.....نتونستم ازش بگذرم ....کتابی جالب درباره اخلاق و سبک زندگی این بازیگر و به عقیده من عینیت این مطلب که زیبایی در سادگیست😍

فهرست کتاب

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

چه تاپیک و آرزوی جالبی😍

اخرین کتابی که خوندم ملت عشق بود

خیلی‌ خیلی خوشم اومد

و بعد از اون کیمیاگر رو نصفه خوندم

هم فرصت نکردم هم بر خلاف تعریف های زیادی که از این کتاب خوندم و شنیدم خیلی جذبش نشدم

دلم میخواد این کتابا رو بخونم:

بادبادک باز 

کوری

۱۹۸۴

سمفونی مردگان 

چهار اثر فلورانس

بعد از آن اجبار

البته اخری یه رمان ایرانی و عامه پسند هستش و با بقیه متفاوته

از وقتی اومدم خوابگاه و دانشگاه خیلی فرصت کتاب خوندن ندارم😓😔

ممنون میشم کسی نظری در مورد کتابایی که نوشتم داره بگه❤

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
چه تاپیک و آرزوی جالبی😍 اخرین کتابی که خوندم ملت عشق بود خیلی‌ خیلی خوشم اومد و بعد از اون کیمیا ...

کیمیاگر چهار اثر رو حتما بخون.

بادبادک باز رپ بعدش بخون

بقیه کتابهایی که گفتی هم خوبن.ف قط بعد از آن احبار رو نمیدونم چیه.

کیمیاگر چهار اثر رو حتما بخون. بادبادک باز رپ بعدش بخون بقیه کتابهایی که گفتی هم خوبن.ف قط بعد از ...

ممنون عزیزم بابت راهنمایی ❤

گفتم که اخری با بقیه متفاوته 

از همین رمانای ایرانی و عاشقانه اس 😊🙈

به هر فصلی غمی، هر صفحه ای انبوه اندوهی، #وطن جان! خسته ام😔 پایانِ خوبِ داستانت کو؟ 
ممنون عزیزم بابت راهنمایی ❤ گفتم که اخری با بقیه متفاوته  از همین رمانای ایرانی و عاشقانه ...

میتونی عوضش خاطرات یک گیشا رو بخونی.

دوستانی که به فلسفه علاقه دارن من رمان دنیای سوفی و راز فال ورق رو توصیه می کنم

هر دو از یاستین گوردر 

به زبان ساده نوشته شدن 

کتاب شفای زندگی از لوییز هی هم یک کتاب روانشناسی هستش 

اینو هم شدیدا توصیه میکنم 

سلام دوستای عزیز. میخواستم درباره دستگاه های کتابخوان ebook reader ازتون  بپرسم. چون نور گوشی و امواجش ضرر داره و شارژش هم زود تموم میشه. من سرچ کردم ظاهرا کتابخوانها بی ضررن واسه چشم وکلی امکانات دیگ... 

کسی استفاده کرده؟ میتونید راهنماییم کنین؟