2733
2734

بچه ها میگن توش وایتکس. میریزن.یکی تو سایت میگفت دوستش روزی ۴ تا لیوان میخورد آخرش سرطان بدی گرفت.....واقعا چی بجاش بخوریم آخه چربی بالا وقتی داره یکی نمیتونه شیر محلی بخوره.چه شیری بخریم.....؟

خدایا از اینکه معجزه خودتو دوباره نشونمون دادی ممنونم  

خداروشكر شير دوس ندارم دق اين يكيو ندارم دگ

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو ک خیلیییی وقت پیش میگفتن ....الانو نمیدونم.

من وقتی میام نی نی سایت 👈     👇👇👇بعد از ترکیدن و تعلیقی دوباره برگشتم دیگه نبینم تاپیک سیاسی بزنیداااا 🚫شما تاپیک میزنید من میترکم🔫🚨🔥
2731
2738

منم شنیدم

به نظرم الکیه!آخه من بویه وایتکس تو خونه بیاد گلاب به روتون ... اگه بخوام بخورم که دیگه تا الان مرده بودم

درسته مملکت هرکی به هرکیه و شیر خالص نیست و رقیقه،اما دیگه وایتکس ...

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!

عزیزم اینطوری نیست که 1لیتر وایتکس و خالی کنن تو شیر چند قطره میریزن تو یه حجم زیادی از شیر که اونم نه تو طعمش تاثیر میذاره نه خاصیتش.

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩
2706