2733
2739
عنوان

کیا بعد چن سال کنکور شرکت کردن؟

3761 بازدید | 14 پست

سلام به همه✋

من لیسانس دارم و معلم ابتدایی ام

اما علاقه زیادی به رشته های دارو یا دندون پزشکی دارم اما چون زود ازدواج کردم نشد که خوب بخونم قبول شم

به نظرتون اگه دوباره شروع کنم قبول میشم؟

سال 92 کنکور دادم و رتبم شد 2000 منطقه 3😔

کسی بوده دوباره شرکت کرده باشه و قبول شده باشه؟

الان 24 سالمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من دانشجوی دندانپزشکیم خیلی از همکلاسیام هستن که قبلا لیسانس گرفتن.34 ساله 40 ساله حتی دیگه 20 و چند ساله که فتو فروون .بنظر من که میشه اگه بخوای خودت .

دختر باس خوشگل باشه و آشپزیشم خوب باشه وگرنه اخلاقش با لواشکم درست میشه  
ماشالله معلمی.باز میخوای دکتر شی ماشالله ماشالله

مرسی عزیز

خیلی دوس دارم اخه

تازه اگه بشه میخوام همسرمم مجبور کنم بخونه دوتایی بریم علاقه داره اما میدونم اهل سختی کشیدن نیس  

البته جدای علاقه باخودم فک میکنم ما دو کارمند خیلی باید پس انداز کنیم و پول رو هم بذاریم تا بشه یه خونه نقلی بخریم اما با دو یا سه سال سختی کشیدن اگه قبول بشیم بعد چن سال نتیجه میده و وضع عالی میشه

2740
یعنی میخواید کنکور نظام جدید و بدین؟ اخه میگن 98 کنکور با کتابهای جدید میشه

اره دیگه امسال که نمیتونم چون رشته های دارو و دندون دولتی رتبه باید سه رقمی زیر 500 باشه  خب با یکسال خوندن نمیشه تازه از اول مهر مدرسه شروع میشه وقتم کمه 

کتابا رو نگا کردم محتوا تغییری نکرده فقط فصلا جابجا شده و تو زیست اسم هاروفارسی نوشتن  مثلا به جا سلول بگی یاخته  

2706