2737
2739
عنوان

3ماه زایمان کردم چرا اینجوری ام

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 30 پست
نمیدونم چطور بگم بی حس و حالم.  انگیزه ندارم ، دلم میخواد  تصمیم میکنم فردا موهامو رنگ. کن ...

همین فردا برو.محیط آرایشگاه روحیتو عوض میکنه ب خودت برس و لباس جدید بپوش.

مردی ک با همسرش مانند شاهزاده ها رفتار میکند نشا ن دهنده آنست ک روی دستهای یک ملکه بزرگ شده است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من کاملا درکت میکنم

این روزها میگذره

مهر پسرت میره مدرسه و وقت استراحت و به خودت رسیدن بیشتر میشه

منم سومی رو نمیتوم تنها بذارم، یهو میام میبینم اون دوتا دارن از وسط نصفش میکنن😨

انگار عروسکه

برو خونه ی یکی مهمونی من خیلی دوستمیدارم مهمونی رفتنو😆 کسی ک باهاش صمیمی هستی

مردی ک با همسرش مانند شاهزاده ها رفتار میکند نشا ن دهنده آنست ک روی دستهای یک ملکه بزرگ شده است..
2740

خواهر عزیزم فقط به این فکر کن که تا چه اندازه خوشبختی که دو گل معصوم و سالم و صحیح داری و همه چیز اونایی،،پناهشون هستی و فکر کن اگر ناخوش بازی دربیاری چقدر ناامید میشن و آسیب میبینن،چقدز خوبه که خانواده خودت رو داری،مشکل جسمی نداشتی و باردار شدی،و ببین چقدر همه چیزت کامله و نعمت و مسولیت مادر بودن این قدرتمندی میخواد تا بر همه چیر احاطه داشته باشی و با ذوق بچه هات ذوق کنی،برو بچه اولتو الان در آغوش بگیر و بهش بگو چقدر برات مهمه و چقدر بهش احتیاج داری و میدونی اونقدر عاقله که برادر کوچکش رو عاشق باشه و به تو تو حمایت و مراقبت ازشون کمک میکنه،به بچع اولت بگو که همه ی دنیاته از ته دل ببوسش و بکو بهش افتخار میکنی.و بدون سنگ اول بالیدن هر فرد در آیند در ده سال اول زندگیش گذاشته میشه،،کودک آزاری برای یه مادر درست نیست،شکنجه روحی هر بچه مصادف است با تنهایی در دوران کهولت ما،و ضد ااجتماعی و ضد فرهنگ بار اومدن گلهایی که لبخندشون تمام وجودمونو راضی میکنه.

خیلی بدجنسی.👎👎👎👎

شما که میدونستی اوضاع اینجوریه و بی حوصله میشی چرا برای دومی اقدام کردی؟؟؟؟؟؟

من مادرم وقتی خواهرم به دنیا اومد این رفتارو باهام داشت منم جادوگر صداش میکردم 

الانم ازش حالم بهم میخوره و اگه بمیره هم برام نیس.

شما هم اگه بچه اولتونو نمیخواین بدین به یه خانواده که عاشق بچه ان و اونو رو سرش میذارن

یه روز بچه کوچیکتونو بدین دست بقیه و بدون استرس برین کلی با بچه اولتون بگردین و خوش بگذرونین و بهش بگین من تو رو بیشتر دوست دارم. وگرنه عقده ای میشه 😬

خیلی بدجنسی.👎👎👎👎 شما که میدونستی اوضاع اینجوریه و بی حوصله میشی چرا برای دومی اقدام کردی؟؟؟؟؟؟ ...

استارتر میدونم خیلی تند حرف زدم اگه اگه اینجوری نگیم به خودت نمیجنبی.

لطفا از همین لحظه اخلاقتو بذار کنار. اگه حوصله نداری با هر دوشون بد رفتاری کن نه فقط یکی

گلم اينجوري پسرت حسادت ميكنه ممكنه وقتي حواست نيست يه كاري دست ني ني بده 

اونا خواهر برادرن بذار از الان باهاش بازي كنه

خودمون بچه بوديم مامانمون تنهايي ٣،٤ تارو بزرگ ميكرد

سعي كن عصبي نشي ب پسرت بگو تو كارا كمكت كنه 

دعواش نكن 

براش يه ماشين بازي بخر بگو ني ني كادو داده بهت

خودتم زياد حرص نخور