2726
عنوان

3ماه زایمان کردم چرا اینجوری ام

612 بازدید | 30 پست

نی نی مو خیلی دوست دارم بهش عشق دارم  بچه اولم رو حوصلشو ندارم طرفم میاد حس میکنم دست و پاگیره مرتب باهاش سر کارایی تو خونه دعواش میکنم ، پسرم که بچه اولمه 10سالشه ، میاد نی نی رو بوس میکنه گاهی نمیدونه چه رفتاری باید داشته باشه مثلا پای نینی رو  محکم بازی میکنه منم سر این چیزا دعواش میکنم و تذکر میدم داغون شدم ، نمیتونم از خونه بیرون برم یک بار بعد از دوماه تنهایی رفتم سر کوچه خرید عین اسیرای در بند حس رهایی داشتم ، شوهرم نگه میداره من دل و دماغ ندارم حس خرید دارم یهو ناامید میشم و لباسی که خیلی دوس داشتم بخرم رو نمیخرم ، یه جورایی دستم ب هیچ کاری نمیره قبلا نمازمو میخوندم الان نمازام قضا میشن و حوصله خوندن نماز ندارم ، چیکار کنم دلم شاد بشه نمیتونم تصمیم بگیرم مردد میشم میخوام موهامو رنگ کنم انگار طلسم شدم دستم ب طرف ارایشگاه نمیره که بخوام وقت بگیرم ، حس مثبت تو زندگیم کمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا وقتی خودت باور داشته باشی بی  حوصله ای درست بشو نیستی .. یه شب واسه فردات برنامه بریز جوری ک دوست داری ..صبحش با انرژی پاشو ..انرژی نداری ب خودت تلقین کن ..همه ی اونکارور ک دیشب برنامشو ریختی انجام بده ..همشو ..حتی ب زور ..تهش حس خوبی میگیری .. فقط باید یکم هل بدی خودتو

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

عزیزم نمیخوام بی خود برچسب بزنم ولی ممکنه افسردگی بعد از زایمان باه که اگه به دادش نرسی بهتر نمیشی نیاز به کمک حرفه ای داری یه جلسه هم شده مشاوره برو هم بخاطر خودت هم بچه هات خصوصا اولی دلم سوخت براش گناه داره باندازه کافی بخاطر ورود بچه جدید تحت فشاذ هست از طرف شمام بی محبتی ببینه سرخورده میشخ

وااااااااااااااااای نمازتو ول نکنیااااااااااااااااااااااااااااا دیگه هیچی بی نمازی عادتت میشه نماز خیلی واجبه حواست به نمازت باشه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

چه زندگی قشنگی... دوتا بچه دارین... خدا چه نعمتهایی بهتون داده... تازه هردو بچه و مامان و باباشون هم سالمن... دلایل خوبی برای شاد بودنه... فک کنم نماز و دعا و قرآن کمک کننده باشن

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  

اول برو موهاتو رنگ کن حتی اگ حوصله نداری بعد برو خرید ببین یکم روحیت عوض میشه.

مردی ک با همسرش مانند شاهزاده ها رفتار میکند نشا ن دهنده آنست ک روی دستهای یک ملکه بزرگ شده است..
2706