2733
2734
عنوان

کمبود ویتامین دی و تاثیرش روی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 23028 بازدید | 47 پست
فردا حتما میرم مرسی که گفتی دوستم

موفق باشی گلم نگرانی رو از خودت دور کن .ان شالله بچت سالم بیاد بغلت .برای ما منتظرها هم دعا کن😘

خدایا به خوبا بی بی چک مثبت نشون میدی مگه ما بدا دل نداریم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمي نگران نباش حتي اگر ويتامين دي هم پايين باشه اكثر دكترا سه ماه اول قرص رو منع ميكنن و جز فوليك اسد قرص نميدن احتمالا سه ماهه دوم بايد شروع كني به خوردن قرص

دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2731

عزيزم احتمالا برات دوباره آز مينويسه با دكترت مشورت  كن ولي بادوم وكلم بروكلي آوواكا و اينارم بخور قبل از بارداريتم فوليك اسد ٥ دهم ميلي گرم بخور ان شاالله به زودي ماماني ميشي

2738
ویتامین دی رو بعد 3ماهگی میدن. چون تو سه ماه اول رو قلب جنین اثر بدی میزاره. منم ویتامین دی کم بود. ...

عزیزم من ویتامین د بدنم خیلی کم بود دکتر برام ۵۰۰۰ تجویز کرد.داروخانه اشتباهی بهم ۵۰۰۰۰داد😔😔😔😔منم نمیدونستم یمدت ازش خوردم دکتر خیلی منو ترسونده تو رو خدا بگو راه حلی هست.چکار کنم.خیلی اثر بد میزاره رو بچه؟😔

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
عزیزم چی شد؟ نی نی به دنیا اومد؟

سلام عزیزم نه هنوز انگار قصد اومدن نداره 😁

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹
😅 خدا نگهش داره برایه ویتامین دی چیکار کردین؟

ممنون عزیزم.دیگه نخوردم ماه هشتم یه آزمایش دادم گف یه مقدار کمه شروع کردم دوباره خوردن

ممنون عزیزم.دیگه نخوردم ماه هشتم یه آزمایش دادم گف یه مقدار کمه شروع کردم دوباره خوردن

عزیزم نی نی تون به دنیا اومد مسکلی که نداره خدای نکرده منم اشتباه شمارو انجام دادم سه ماهه اول ۵۰۰۰۰خوزدم الان خیلی میترسم

2706