2733
2739
عنوان

کمبود ویتامین دی و تاثیرش روی جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 23028 بازدید | 47 پست
نگران نباش . کمبود ویتامین د فقط جذب کلسیم بدنت رو پایین میاره . بعد زایمان و تو شیردهی ویتامین د و ...

چه چیزی ویتامین دی رو خوب میبره بالا ؟ چه غذایی منظورمه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه چیزی ویتامین دی رو خوب میبره بالا ؟ چه غذایی منظورمه؟

غذا رو نمی دونم ولی آفتاب خیلی موثره . منم بخاطر کمبود ویتامین د تو بارداری قرص میخوردم . هر دو هفته 1 عدد با دوز 50000

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2731
خب یه کم خیالم راحت شد 

عزيزم من سر جفت بارداري هام كمبود داشتم فكر كن الان روزي يع دونه قرص ميخورم با دوزه ٥٠٠٠٠ هزار واسه دخترمم كم بود ! تو ماهي هاي ازاد هست ! بعد تخم مرغ با قارچ بپز بخور اونم خوبه ! ولي بيشترينش تو افتاب كه ما به خاطر نوع لباس كه بيرون ميپوشيم و خونه ي اپارتماني بهم نمي خوره

خدایا مراقب دخترم باش!!!!!!!
2738

لبنیات زیاد بخور از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر و 3 عصر تا 7 برو تو آفتاب قرصم ک میده میخوری دیگه.اما در کل میگن جنین هر چیزی لازم داشته باشه از بدن مادر میگیره کمبود این چیزا ب خود مادر ضرر میزنه

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...

نه اینکه کل این تایم تو آفتاب باشیا نهایت هفته ای دو ساعت ولی این تایما بهترین موقع هستش

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...
كمبودش اثر ميزاره فردا بهت قرص ميده شروع كن به ويتامين دي خوردن به من كلسي كير داد هر روز ميخور ...

یه سوال دارم ازتون.من قبل بارداری رفتم از داذم ویتامین دی ۶ بود قرص داد هفته ای یکی خوردم.الان تموم شده.دیگه نیازی نیست باز بخرم بخورم؟تاثیرشو اون میکنع دیگه حتی اگه چند ماه بعد باردار شم؟؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  
یه سوال دارم ازتون.من قبل بارداری رفتم از داذم ویتامین دی ۶ بود قرص داد هفته ای یکی خوردم.الان تموم ...

به نظرم با دکتر مشورت کن شاید نیاز باشه ادامه بدی

خیلی عذر میخوام.نمیخوام ناراحتت کنم یا بهت استرس بدم ولی دکتر من میگفت باعث سقط میشه .البته شما که الان فهمیدی مشکلی نیست بهت قرص یا امپول میده منم ویتامین دی پایین بود دوتا امپول زدم ولی باردار نبودم نترس گلم مشکلی نیست فردا زود برو دکتر

خدایا به خوبا بی بی چک مثبت نشون میدی مگه ما بدا دل نداریم💔
2706