2737
2739

براي ايجاد مه و جلوه‌هاي ويژه در فيلم‌سازي يا نمايش، يخ‌خشك را درون آب گرم قرار مي‌گيرد. هرچقدر كه آب گرم‌تر باشد، مه بيشتري توليد مي‌شود. حدود 5 كيلو يخ‌خشك در 20 ليتر آب گرم، حدود 15 دقيقه مه توليد مي‌كند. بعد از مدتي آب سرد شده، مقدار يخ‌خشك كمتر مي‌شود و مه كمتري ايجاد خواهد شد. براي ادامه بايد يخ بيشتري در آب ريخت و همچنين آب را گرم كرد. با استفاده از يك فن كوچك مي‌توان مسير مه را به دلخواه تغيير داد

براي خنك كردن نوشيدني، مي‌توان يخ خشك به آن اضافه كرد به شرطي كه يخ‌خشك بهداشتي باشد. منظور از يخ‌خشك بهداشتي اين است كه گاز دي‌اكسيد‌‌كربن استفاده شده در تهيه يخ‌خشك، بايد به همان كيفيتي باشد كه در نوشابه‌هاي گاز‌دار تزريق مي‌شود. يخ‌خشك از يخ معمولي سنگين‌تر است و به زير سطح نوشيدني مي‌رود. يخ‌خشك را نبايد خورد و فقط براي سرد کردن استفاده کرد. وقتي كه دماي نوشيدني برابر دماي محيط باشد، اضافه كردن يخ‌خشك باعث ايجاد مه مي‌شود .

البته در پایان نوشیدنی طعم خوبی نخواهد داشت و بیشتر بدرد موارد تفریحی خواهد خورد.گرچه در صورتی که مخزنی با چند کیلو یخ خشک داشته باشیم و مثلا بطری های آب معدنی را در آن قرار دهیم ظرف چند دقیقه آب بشدت خنک و به سمت یخ زدن بلوری خواهد رفت.

******گرنگهدارمنآناستکهمنمیدانم.شیشهرادربغلسنگنگهمیدارد********

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جالب بود من را ياد دوران مدرسه انداخت خيلي ازش خوشم ميومد احساس جادوگري ميكرديم با دوستام ان زم ...

😄😄😄 راست میگیا

سلام خانوم عسل طلای عزیز، ببخشید که روی پست شما سوال نامرتبط می پرسم.. بتون پیام دوستی فرستادم آخه ولی قبول نکردین هنوز.. راستش من درباره این کلاس رقصه مزاحمتون شدم.. دیدم توی یه تاپیک دیگه درباره باله صحبت شده بود... قبلا میرداماد کلاسای خانوم کیشی پور میرفتم، بعد که جابه‌جا شدن دیگه پیداشون نکردم. امکانش هست آدرس جردنشونو بدین بهم..؟ دو سالی هست که در به در دنبال شون میگردم... این خانوم مونا که گفتین جردن هستن شاید حداقل بشه برم.. ممنونم

سلام خانوم عسل طلای عزیز، ببخشید که روی پست شما سوال نامرتبط می پرسم.. بتون پیام دوستی فرستادم آخه و ...

سلام عزیزم من خانم کیشی پور رو ندارم قبلا داشتم اما یه خانم دیگه میشناسم کارشون هم خوبه پاسداران هستن اگر خواستید شمارشو بدم

2740
عسل طلا جون گاز کربینیک یه چیزیه مثل گاز دوغ ترش شده. و اصلاا برای بدن ضرر داره.

دست شما دردنکنه

از کجا میتونم تهیه کنم شما میدونید؟