2733
2734
عنوان

دوستان میدونید اسم این مواد چیه؟

209 بازدید | 18 پست

سلام دوستان دیشب دوستم میگفت بعد مرگ شوهرم اصلا صورتمو اصلاح نکردم یعنی یک سالی میشه میگه قبل مرگ شوهرم رفتم آرایشگاه 200 تومن دادم به صورتم یه موادی زدن که تا دو سال مو صورت رشد نکنه، کسی میدونه همچی چیزی داریم و اسمش چیه!!!

خدایا تو بساز، تو بسازی قشنگتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد مرگ شوهرش صورتشو اصلاح میکنه روش نمیشه ب بقیه بگه از این حرفا میزنه

لیزر نکرده خخخ

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738

کاش این طرز تفکر اصلاح بشه تمیزی صورت ربطی ب عزاداری نداره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
کاش این طرز تفکر اصلاح بشه تمیزی صورت ربطی ب عزاداری نداره

هیچکسم انتظار نداره این خانم تا یه سال اصلاح نکنه ولی نمیدونم چرا این حرفو زد  

مگه قبل مرگ شوهرش میدونست قراره این اتفاق بیوفته که این برنامه ریزی طولانی رو کرد! 

اصلاح صورت ربطی ب عزاداری نداره. 

هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
مگه قبل مرگ شوهرش میدونست قراره این اتفاق بیوفته که این برنامه ریزی طولانی رو کرد!  اصلاح صورت ...

شوهرش مریض بوده میگه آرایشگاه کنار همون بیمارستان بوده

2706