2737
2739
سلام نی نی من یه ماهه به دنیا اومده و من همه ی وقتم رو صرف نی نی میکنم حتی فرصت نمیش برم آب بخورم حالا تو این وضع شوهری هم ادا در میاره و اخم و تخم میکنه که چرا به من توجه نمیکنی و اخلاقش عوض شده و دایم قهر میکنه و اس ام اس بازی میکنه
منم که نه به خودم میرسم نه قیافم. شدم مث گاو شیرده و قتی خودمو تو آینه میبینم حالم از خودم به هم میخوره از بس بیریخت و بهم ریخته شدم
حالا واسه دل شوهری هم که شده میخوام یه کم به خودم برسم اول میخوام موهامو رنگ کنم که تا اونجایی که امکان داره میخوام روشن دربیاد ولی بدون دکلره/زمینه موهام هم قهوه ای تیره هست
کسی میتونه بهم بگه چه رنگی و چه مارکی باید بگیرم تا موهام تا حد امکان روشن در بیاد؟
چقدر دلم خدا میخواهد.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم تا 2 ماه همینه شلخته میشه آدم
بعدش خوب میشه
من بعد 3 ماه به خودم کلهم رسیدم الانم بعد 9 ماه رژیم کانادایی خیلی سخت گرفتم باشگاه هم میرم چون سزارین بودم نمیشد زودتر رفت
هزینه پست رایگان بشتابید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=772255
عزیزم شما اگه بهترین رنگ رو هم بزاری ولی مرتب نباشی دیده نمیشه به نظر من اول برو ارایشگاه موهاتو کوتاه کت یه مدلی که نیازی به سشوار نداشته باشه سعی کن لباسات همیشه مرتب باشه با رنگهای شاد لازم نیست ارایش کامل داشته باشی یه رژ هم که بزنی قیافت عوض میشه . جاری من زایمان کرد ارزو به دل موندیم یخ بار اینو نامرتب ببینیم همیشه شیک ارایش داره خط چشم کشیده موهاشم هایلات کرده همیشه موهاش مرتبه
خدایا شکرررررررررر
سلام دوستان بار اجازه صاحب تاپیک ببخشیدا. منم میخوام موهامو رنگ کنم ولی بس که از دکلره بدم میاد و خاطره بد دارم نمیخوام بزنم و حتی همون 000 که شمام میگم میترسم بذارم یه رنگ قهو ه ای خوشکل و خوشرنگ بهم پیشنهاد میدید اخه عروسی برادر شوشو هست . و چون نی نیم کوچولو میخوام خودم تو خونه اینکگارو کنم میشه پیشنهاد بدید خیلی خیلی زیاد از همه تون ممنون میشم.بازم اسمونی جون ببخشید سوال کردم
از خداوند برایت چیزی میخواهم که جز خدا در باور هیچکس نمیگنجد...ارامشی که الان دارم ,مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.......!!!
2740
تو تاپیکی به اسم" همه چیز درباره مو "یکی از کاربرها خیلی کامل توضیح در مورد رنگ کردن داده
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
سلام عزیزم میتونی یه رنگ شماره 8 بگیری زیتونی و یه رنگ 7 دودی و هر دو رو به یک اندازه با هم قاطی کنی و با اکسیدان شماره 2 بگذاری روی موهات اگر همه موهات یه رنگ شده و طبیعی هست ریشه و ساقه رو با هم بگذار اگر هم پایین موهات رنگ داره و فقط ریشه هات تیره هست حالا به هراندازه کم یا زیاد اول ریشه موهات رو بگذار و بعد از نیم ساعت هم ساقه موهات رو رنگ کن
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
آسمونی جون اون تاپیکی که مونا جون گفت تاپیکیه که لینکش رو برات گذاشتم خانومی .اگر واقعا از سه رنگ استفاده کنی از نتیجش حتما راضی میشی خانومم و خیلی شیک میشه
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو