2733
2734

متاسفانه سرطان سینه یه بیماری که اکثر خانما درگیرش هستند ، خیلی بیماری سختی هست ، خوشخبتانه یه جا همایش رایگان گذاشته اطلاعاتش میزارم اگر کسی خواست شرکت کنه ، به نظر من هر خانمی توی این همایش شرکت کنه خیلی براش مفیده که در خصوص این بیماری کلی اطلاعات داشته باشه 

پیشگیری از سرطان سینه
زمان 30خرداد از ساعت 10 الی 13
آدرس : سرای محله شهرآرا
شماره تماس : ۶۶۹۳۳۹۰۶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عمه ی من.هم غدد لنفاوی هم سینه.نصف سینه اش رو تخلیه کردن.غددلنفاویشو درآوردن.دقیق نمیدونم چند جلسه ولی هم شیمی درمانی شد هم پرتودرمانی.پارسال همین موقع ها عمل کرد.کل پروسه درمانش تا اردیبهشت امسال تموم شد.یعنی کلا۱۰ماه طول کشید

پیش دکتر احمدرضا نصیری رفته بود . خدایی کارش خیلی خوب بود

آیا درد نشانه سرطان پستان       مقاله بسیار خوبی هست در سایت دکتر ضیائی  

منم مطالب دکتر ضیائی دنبال میکنم

واقعا خوبه که پزشکایی مثل ایشون هستن و اطلاعات پزشکی و واقعی دراختیار مردم میگذارن

2738

من پیش دکتر مریم شفیعی تو کلینیک زنان هرا هستن می تونید مراجعه کنید ، 

من برای درمان سرطان سینه زن داییم باهاش میرفتم خیلی تشخیص خوبی دادن به موقع تونستن درمان و انجام بدن

شمارش اینه برای هر شخصی که خواست مراجعه کنه 

۶۶۹۳۳۹۰۶

ناهید نفیسی هم واسه درمان کار میکنه هم زیبایی. مادر دوست من بنده خدا یکی از سینه هاشو از دست داد واسه سرطان خوش خیم بعدش که مریضیش تحت کنترل درومد برای ترمیم رفت پیش نفیسی عمل کرد. فیلمشو اگر اشتباه نکنم تو آپارات دکتر ه گذاشتن میذارم براتون شاید به دردتون خورد https://www.aparat.com/drnafissi

یکی از اشنایان ما هم سرطان سینه گرفته بود بنده خدا خدا همه رو شفا بده البته ایشون درمان شدن و الان حالشون خوبه خوبه ولی یه مدت درگیر بودن خب و خیلیم اذیت شدن. پیش دکتر ناهید نفیسی رفتن برای درمان خیلی تعریفشونو می کردن

خدا نصیب نکنه، من دور از جون مامانم بفهمم چیزیش شده خودم دیوونه میشم..

ولی در این مورد من خیلی تعریف دکتر فتانه ضیائی جراح پستان رو شنیدم.. اگر خواستین جراحیش کنید حتما پرس و جو کنید و پیش هر دکتری عملش نکنین.. جون مامانا خیلی ارزش داره.

این هم شماره شون: 09382289506

عزیزم خون سرن باش مامان منم توده داشت ولی خوش خیم بود دکتر عظیمی نژادان گفتن چون دیر اقدام به درمان کردی باید جراحی بشه و اونا رو بردارم البته برای مامانم و نمیشه دارو درمانی کرد. اگه بمونه ممکنه خطرناک بشه
شماره مطبشون رو دارم می خوای یه زنگ بزن باهاشون مشورت کن خیلی دکتر باسوادی هستن و با وجدان 

88873915

2706