2737
2734
عنوان

تا حالا شده عاشق یه دعا یا ذکر بشید؟؟؟؟ دعای عهد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2675 بازدید | 22 پست

دعای عهد 

واقعا فوق العادست ....

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت
من فقط نماز استغاثه به حضرت زهراس كه آرومم ميكنه بعني معجزه ميكنه  همينجا ياد گرفتم هروقتم حال ...

یه خلاصه میگی ازش که چجوریه ؟ میخوام بخونم واسه مامان شدنم.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدیث کسا... برای چهل نفر از بچه های اینجا خوندم به نیت حاجت روا شدنشون. بدون اینکه بهشون بگم. اصلا اونا منو نمیشناسن. حالا هرازگاهی میرم اسمشونو سرچ میکنم. یه چهار پنج تاشون حاجت روا شدن. خیلی خوشحال شدم براشون. خداروشکر .

دعای گنج العرش. خیلی قشنگ و زیبا. واسه حاجت رواشدنت همیشه نذر کن. نذر کن مثلا ۵تا به نیت ۵تن بخونی.

ذکر استغفر الله الذی لااله لاالله هو الحی القیوم الرحمن الرحیم بدیع السموات و الارض من جمیع الظلمی و جرمی و اسرافی علی نفسی و التوبه علیه.

یکی اینجا گفت این ذکر رو ۴۰۰بار به مدت دوماه متوالی  به نیت خونه دارشدن بخونین‌. خیلی قشنگ و ارامش بخشه‌ . ان شاالله هفته دیگه دوماه تموم میشه. منتظر معجزه های خدای مهربونمم.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
2731

دعای کمیل و ابوحمزه ثمالی

چون وقتی میخونمشون انگار این کلام معصوم نیست بلکه دقیقا این منم که دارم خود واقعیمو برای خدا اعتراف میکنم....

الهی من لی غیرک: خدایا جز خودت کسی ندارم

ولایمکن الفرار من حکومتک: خدایا کجا برم که جزء قلمرو حکومت تو نباشه

و.....

ايرانم طاقت بيار 1401 نزديك است...

یه نفر از دوستان در همین نی نی سایت گفته بود دعای عهد رو بخونی میری کربلا . واقعا راست گفت من سال 89 همش ختم دعای عهد بر می داشتم (البته نه به نیت کربلا )بعد همه چی جور شد رفتم کربلا . تصمیم دارم دوباره بخونم

زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست زنگ بعد حساب داریم
من فقط نماز استغاثه به حضرت زهراس كه آرومم ميكنه بعني معجزه ميكنه  همينجا ياد گرفتم هروقتم حال ...

هموني که تو سجده ذکر میگن?

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
2738