2733
2734
عنوان

خانومایی ک طلاق گرفتید میشه بیاین

2615 بازدید | 196 پست

خانومایی ک طلاق گرفتید میشه بگید چندسالتون بود طلاق گرفتید و چرا!میخوام بدونم یه زن تو چه شرایطی میتونه بگ زندگی نمیتونه بکنه دیگ

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اونا نمیدونند من مشکل دارم اگ بفهمند دعوا میشه جالب میدونی چیه هیچکسو ندارم باهاش صحبت کنم ارومم کنه امروز دکتر بودم از زوره فشارعصبی میخواست بستریم کنه ولی حتی نمیتونم بستری بشم فشارم رو ۱۷ ۱۸بود مغزم داشت میترکید ولی باز ب هیچکس نتونستم بگم

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای
2706