2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من صارم می روم پیش دکتر بهرامی خیلی دکتر خوبی هست وقت می زاره و به سوالاتون دقیق جواب میده اما بد نوبت میده روزهای ۲۵ هر ماه باید زنگ بزنی صارم روز نوبت دهی اش هست اما خود دکتر ابوطالب صارم هم خوبه من یه نوبت پیش ایشون رفتم 

نوبت که اصلا برای دکتر صارم به هیچ وجه نمی دهند مگر بری زیر نظر یه دکتری توی همون بیمارستان بعد این دکتر شما رو معرفی کنه به دکتر صارم به اسونی نمیشه دکتر صارم رو دید و البته این رو هم بگم مخارج در صارم بیشتر از جاهای دیگه است مثلا به جز بیمه بانک ها هیچ بیمه ای رو قبول نمی کنن تمامی مخارج ازاد حساب میشه کا این مورد در ازمایشات خیلی سنگین در می اید ولی ویزیتشون نزدیک ۴۰ تومان است

2740
ببخشيد ميدونيد در حال حاضر قيمت سزارين تو بيمارستان صارم چقدر؟ با اجازه ي استاتر ببخشيد پرسيدم

دیروز پرسیدم گفتش 7 برای طبیعی بی درد 

8 برای سزارین

400 برای اتاق خصوصی 

250 برای فیلمبرداری اتاق عمل اگه دوست داشتی اجباری نیستش

300 برای پمپ درد اگه دوست داشتی اجباری نیستش برای بعد سزارین طبیعی ها لازم ندارن

NICU نوزادان اگه نیاز شد شبی 1.5 میلیون که ممکنه نیاز نشه

تقریبا همه بیمارستان های خصوصی همین قیمت هستند و اصلا اینجا زیاد نمیگیرند

برای عمل بیمه تکمیلی قبول میکنه ولی آزمایش و سونو بیمه تکمیلی قبول نمیکنه باید آزمایش بدی بعدش بری از بیمه پولتو بگیری