2752
2734
عنوان

کیا اصلا طلا ندارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5555 بازدید | 76 پست

منم ندارم فقط یه حلقه...چند وقت پیش واسه خرید خونه فروختم...خداروشکر اصلا ناراحت نیستم چون به یه چیز بهتر رسیدم😍😍😍😍

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

میدونم شوهرم پول دستش بیاد اولین کاری که میکنه اینه که برام دوباره میخره..چون الانم خیلی عذاب وجدان داره😀

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زلف پریشب جان منم شمارو درک نمیکنم😨😨یکی عکس طلاشو میذاره دیگران نظر بدن همونطور ک عکس لباس وسایل منزل و یا هرچیزی رو برای نظر خواهی میذارن ادم اگر انقد ضعیف باشه با دیدن طلاهای دیگران حسرت بخوره دیگ وای ب حال زندگیش هرکس خوشحالی و خوشبختی خودشو داره😲😓

مه گل جان میشه لینک گذاشتنو بهم یاد بدی؟

تاپیکی که میخوای لینکشو بزاری رو باز کن...اون  بالای بالای صفحه آدرسش هست اون رو کپی کن !دقت کن کامل کپی بشه) بعد هر جا میخوای پیست کن،همین

2731
تو یه تاپیکی یکی گفت عکس طلاهامو بذارم،یکم طول کشید، منم نوشتم لابد براش طلا نخریدن،مثل منی. الان دی ...

خوبي شما؟! به قول خودت با ٨ ميليون سه دانگ از يه خونه به نامت شده، ما بايد الان ديمون بشكنه عزيزم كه يه چوب كبريت هم نداريم، طلا هم نداريم و تازه آقا ميگه توي پول پولي هستي و اينا!

ای کاش تا زمانی که من زنده ام ماشین زمان اختراع بشه و منم بتونم از استفاده کنم، باید برگردم به سالها قبل و از یه نَفَر خداحافظی کنم، چون اطمینان دارم جلوی رفتنش رو نمیتونم بگیرم.

منم پارسال همه طلاهای خودمو واسه خونه من دفعه چهارم پنجمه طلا میفروشم 

الانمـ کم کم  میخرم 

من اصلا  طلا به خودم اویزون نمیکنم فقط یه حلقه رینگ

خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

طلا رو ادم میخره ک تو روزی که به دردش میخوره بفروشه دیگه

اصلاااااااا مهم نیست والا

اگه شرایطش باشه بخر نشدم نشد

حالا مگه ادم طلا نداشته باشه چی میشه؟

من خیلیا رو میشناسم حتی حاضر نیستن یه گوشواره طلا اسفاده کنن

همش نقره وبدل

میگن تنوع میشه بدی و با هر لباسی ست کنی....

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
تاپیکی که میخوای لینکشو بزاری رو باز کن...اون  بالای بالای صفحه آدرسش هست اون رو کپی کن !دقت کن ...

مررررررررررررسی عزیزم😘😘😘😘

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
تاپیکی که میخوای لینکشو بزاری رو باز کن...اون  بالای بالای صفحه آدرسش هست اون رو کپی کن !دقت کن ...

ببخشید اون بالای صفحه ک میگی کجا میشه؟؟؟

میشه اسکرین شات بگیری؟😊

ببخشید

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2706