2733
2739
عنوان

ننه قمر - فحش و بی احترامی نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10245 بازدید | 324 پست

عین بز

خودش و به خریت نمی زنه

همه خائن، دروغگو و کنجکاو

90 درصد مردها بد هستن

هیچ مردی قسم می خورم هیچ مردی بدون اینکه بهش پا بدن و نبینه آدمهای پا بده رو یک روزش هم نمی گذره

هر ننه قمر بی پدر و مادر بی سوادی واسه ما اینترنت نباز شده 

بیشعورترین آدمی هستی که تو این سایت دیدم

زنیکه عقب افتاده بیشعوری بود

بذار اونجا که خدا بیامرز می ذاشت

آدمهای آنقدر بی فرهنگ

اره عزیزم .. اینجا جای بحثه ! جای گفتگو!.. اگه دوست نداشتیم که اینجا نبودیم .. هممون همینیم !

عزیزم‌جای گفت و‌گو هست نه دعوا و توهین و بی احترامی...شما درست میگی...لزوما هر بحثی که دعوا نیست

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان استارتر بحث کردن و دوست داره  و از لحاظ روان شناسی این یک‌نوع بازی هست که بعضی ها لذت می ...

منم به همین نتیجه رسیدم سعی میکنم دیگه کامنت ندم اخه همش ریپلای میکنه 🤔🤔🤔

[QUOTE=44886429]عین بز خودش و به خریت نمی زنه همه خائن، دروغگو و کنجکاو 90 درصد مردها بد هستن هیچ مردی قسم می خو ...[/QUOT

خلاصه صحبت ها و نظارت جنابعالی

کاملا مشخصه که چقدر با فرهنگ و تحصیلکرده و آشنا به امور جامعه هستید

2728
عزیزم بی احترامی غلیظ و رقیق نداره .. کسی که میتونه به دیگری بگه ننه قمر باید انتظار هر برخوردی رو د ...

عزيز من   شماتو اين تاپيك سوال كردي كه اون توهين كرده  شما فطع دسترسي شدين  !!!من جواب اونو دادم  كه متقابلا شما هم  شديدتر تو هين كردي  در ضمن فحش و توهين البته غليظ و رقيق داره   !!! مثلا اگر به يكي كفته بشه بي تربيت بي ادب  يا اينكه يه فحش ناموسي داده بشه  يكيه ؟؟؟؟

منم به همین نتیجه رسیدم سعی میکنم دیگه کامنت ندم اخه همش ریپلای میکنه 🤔🤔🤔

میگم‌دیگه...منم‌مثل شما بازی خوردم

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
دوستان استارتر بحث کردن و دوست داره  و از لحاظ روان شناسی این یک‌نوع بازی هست که بعضی ها لذت می ...

جووونم .. من یه مشکل منتال دارم میشه برام رفع کنید خانوم دکتر ؟ 

U r psychologically sick honey. And its called curiosity and narcissm disorder. So please kindly leave the topic  and don try to look sophisticated and educated. Ok? 

عین بز خودش و به خریت نمی زنه همه خائن، دروغگو و کنجکاو 90 درصد مردها بد هستن هیچ مردی قسم می خو ...

بهاره اینا چیه که‌میگییییی؟

2740
[QUOTE=44886429]عین بز خودش و به خریت نمی زنه همه خائن، دروغگو و کنجکاو 90 درصد مردها بد هستن هیچ مر ...

چه ربطی داره ؟😂 دکتر بی ادب ندیدی تا به حال؟ یا مثلا روحانی بی ادب؟؟ 😂 من یه آدم با سواد بی ادبم .. مشکلی داریید شما با هین موضوع؟ تاپیک رو ترک کنید 😊

اره عزیزم .. اینجا جای بحثه ! جای گفتگو!.. اگه دوست نداشتیم که اینجا نبودیم .. هممون همینیم !

جای جنگ و دعوا که نیست. تبادل نظر! اسمش روشه. تاپیک عمومی! اسمش روشه!

تو فکر میکنی تنها کسی هستی که باهات مخالفت شده حالا به هر دلیلی حق یا ناحق تحقیر شدی

ولی این اشتباهه. همه ما تو این سایت ترکش خورده ایم. مهم اینه که درس بگیری برات عبرت بشه که از این ببعد چطور رفتار کنی نه اینکه به همون رویه ادامه بدی خیلی سختتر و خشن تر! 

من حوصله نمیکنم برم اون تاپیک رو بخونم لیلا رو هم دوستمه و خییلی هم قبولش دارم (بگم تا بدونی) ولی رفتارت تو این تاپیک و توهین مداوم و عصبی بودنت و جو متشنجی که تو تاپیکت هست نشون میده ضعفت رو. خوب وقتی این رفتار تو این سایت جواب نمیده تکرار نکن. اصلا بگو هزارتا کاربری هم داشته باشی نمیشه که با تک تکشون بیای به جنگ کاربرا! اصلا لیلا جزو مافیا! اصلا ما همه یه باند! خوب این رفتار تو جواب نمیده خواهر من!

بجای جواب دادن و رفرش کردن بشین دودقیقه به رفتارت فکر کن . اصلا ارزشش رو داره اعصابت رو بزاری وسط یا نه!( لطفا نگو اصلا عصبی نیستی و این سایت برات مهم نیست که دروغی بیش نیست)

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
جووونم .. من یه مشکل منتال دارم میشه برام رفع کنید خانوم دکتر ؟    U r psychologically s ...

عزیزم‌ شما تاپیک زدی که همه شرکت کنن چرا من بتید ترک‌کنم‌تاپیک رو؟‌ اتفاقا چون‌کلاساشو رفتم و با شخصیت هایی مثل شما آشنا شدم میدونم نباید بحث کرد وگرنه سعی نمیکنم خودمو تحصیل کرده و خبره نشون‌بدم مثل شما که دفیقا داری همین کارو میکنی؟ آفرین زبانت خوبه اما فکر نکن شما فقط زبانت خوبه

خواستی ترجمشم بگم برات دوست منتالم 

نه عزیزم لازم‌نیست ممنون بابت لطفت خودم‌میدونم‌ترجمشو اگه جایی‌گیر کردم ازت کمک‌میگیرم