2737
2734

من همون دور اول باردار شدم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من کیست هم داشتم که 9ماه قبل جراحی کردم.

من هم کیست داشتم ولی با قرص همون اول باردار شدم

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2740
مشکلی نداشتی.....  واسه منم دعا کن که باردارشم دوست گلم.

نه فقط بعد پنج ماه که باردار نشدم رفتم و دکتر این قرصو داد والان دخترم۱/۵ماهشه

انشالله این ماه تاپیک بارداریتو بزنی

البته من تو همون ماه هر روز از كيت تخمكگذاري استفاده كردم و چون طول دوره ام ٢٤ روز بود ٧ روز بعد پاي ...

شما که باردارید واسه منم دعا کنید باردار شم...شما الان دعاهاتونو خدا میشنوه.

ای جونم ایشالا سالم بیلد بغلت

مرسي ولي من از همون روزي كه اولين قرصو خوردم همش زير دلم درد ميكرد تا الان هنوز سونو قلب نرفتم اميدوارم بارداري شيميايي نباشه دلم ميخواد جز اون ده درصد باشم دو قلو باشه😂

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
دوقلو هم میگن احتمالش هست نه؟! من عاشق دوقلوام

احتمالش هست البته بیشتر تو اونایی که تو فامیل درجه یکشون دوقلو باشه