2733
2734
عنوان

آهنگ قردااار💄👚💄👚💄💅

364 بازدید | 19 پست

خانم ها آهنگ برای رقص میخواااام ...رژیمم پیاده روی نمیتونم برم باید برقصم متاسفانه آهنگ هام تکراری شده...ممنونم ❤❤❤

من ساده بودم تو مرا نخواستی و من تنها ماندم   تو کنجدی می خواستی...عاشقانه های یک بربری  

برو تو پیج صدف بیوتی 

پیج شوهرش داریکتون ی عالمه اهنگ هایی ک شادن ونیم ساعتی هستن داره 

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من آهنگ های قدیمی منصور رو خیلی دوست دارم کلا قدیما بیشتر اهل قر بودن انگار انگار نه انگار نازک ن ...

ممنون گلم😍 همش از منصوره؟

من ساده بودم تو مرا نخواستی و من تنها ماندم   تو کنجدی می خواستی...عاشقانه های یک بربری  
کاری نداره تو گوگل سرچ کن حامد پهلان تا صبح میرقصی

حامد پهلان خیلی دارم تکراری شده برام😢

برو تو پیج صدف بیوتی  پیج شوهرش داریکتون ی عالمه اهنگ هایی ک شادن ونیم ساعتی هستن داره

منظورت اینستاگرامه ،ندارم😟

منم خیلی تو خونه قر میدم     شما هم چهارتا از آهنگات معرفی کن

من حامد پهلان و امیدجهانه همش😣

منظورت اینستاگرامه ،ندارم😟

کانال تلگرامش میخوای برات بزارم؟!

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
2706