2752
2734
عنوان

مادرشوهر بی معرفت

2067 بازدید | 124 پست

سلام خیلی دلم گرفته ۱۸سالمه یه سال عروسی کردم شوهرم گردش نمیبرتم همیشه نه میاره من تو این زندگی ن طلا دارم ن لباس انچنانی نه توقعات زیاد خودم اجازه ندارم تنها بیرون برم با خانوادمم قطع رابطه کرده با اوناهم نمیتونم خودشم بیرون نمیبرتم چند وقت پیش با دوستاش یه صبح تا شب رفت فشم گشت و گزارخیلی دلم شکست هروقت میگفتم منو‌ببر بیرون میگفت نمیتونم با مامان بابات برو حالا دیشب بحثمون شد منو ب زور برد خونه مادرشوهرم با هزار تحقیرو فحش ک مشکلمارو حل کنند مادرشوهر ب من میگ توقعاتت زیاده چرا با پسرم نمیسازی چرا تحمل نمیکنی توقعم زیاده ب نظرتون منم همونجا جلو خودش واگزارش کردم ب خدا شما بگید توقعم زیاده

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای

ب خاطر شوهرم درسمو ول کردم ب خاطرش اومدم تو روستا نشستم دوران عقد پدرشوهرم طلاهامو فروخت قرضاشو بده ۲سال عقد بودم عید ب عید هیچی‌برام نیوردن یه ساله دکترزنان نرفتم من میگم دلم میگیره تو خونه منو ببر بیرون توقعم زیاده

ای خدا همه چیزمو به تو سپردم ک تو بهترین نگه دارنده ای و همه چیزو از تو میخوام ک بهترین دهنده ای

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااا 

چرا نمیبره؟دلیل چی میاره؟

چرا با خانواده ت قطع رابطه کرده؟

شوهرمن زیاد اهل گشتن نیست من با بابامامانم بیشتر میرم.توهم برو با اونا خودتو مشغول کن خونه نمون

زندگی سخت است اما من از ان سخت ترم!
2731

نه عزیزم اصلا توقعت زیاد نیس 

ولی همسرت کار اشتباهی کرده گذاشته مامانش بفهمه

مگه بچه اید که مشکلتون رو خانواده ها حل کنن

حالا اشکال نداره

خودت با زبون نرم با شوهرت صحبت کن

خانواده ها گاهی از سر دلسوزی بدتر همه چیز رو خراب میکنن

تو نیکی میکن و در دجله انداز               که ایزد در بیابانت دهد باز

با ما نیم ساعت راه فاصله دارن هروقت بخوام خونشون برم بابام میاره و میبره شوهرم نمیاد قضیش مفصله

حالت خوبه؟

چا میذاری این بلاهارو سرت بیاره؟

جلوش محکم بایست.

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
با ما نیم ساعت راه فاصله دارن هروقت بخوام خونشون برم بابام میاره و میبره شوهرم نمیاد قضیش مفصله

حالا نیاد اشکال نداره

بگو بابات بیاد ببرتت

تو نیکی میکن و در دجله انداز               که ایزد در بیابانت دهد باز

شوهم همون دیشب اشتی کردیم ولی با مادرشوهرم حتی نمیخوام حرف بزنم خونمون بغل همه

درستو دوباره شروع کن.

باید استقلال مالی پیدا کنی خانمی

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.
2706