2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی هم من میخونم 

انشاءالله حاجت روا بشید 

منم به حاجت دلم، برسم

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2740
من چهارده تا فرستادم فکر کردم نفری چهارده تاس! حاجت روا باشین. . التماس دعا

صلوات نیست...فکرکنم سوره یس

الهم الرزقنا شوهر خوب..الشغل کارمند...القد بلند..الپولدار...خودمم...الاستخدام فی ارگان دولتی...العجل العجل العجل

مقدم كردن چهل نفر در دعا كردن «وَ عَنْ اَبی عبداللّه علیه‏السلام قال: مَنْ قَدَّمَ اَرْبَعینَ رَجُلاً مِنْ اِخْوانِهِ فَدَعا لَهُمْ ثُمَّ دَعا لِنَفْسِهِ اُسْتُجیبَ لَهُ فیهِمْ وَ فِى نَفْسِهِ». هر كس چهل نفر از برادرانش را در دعا بر خود مقدم دارد سپس درباره خود دعا كند دعایش درباره آنان و حاجت خودش مستجاب گردد». 

زندگیم داره از هم میپاشه، من همه تلاش خودمو کردم؛ وقت مشاورمونو برای طلاق توافقی گذاشتیم 13 مهر و بعدش تموم میشه، شوهرم میخواد تموم کنه من دوسش دارم و اونم میگه میخوام تو هم اذیت نشی دارم تن میدم به طلاق.

میخوام 40 روز ختم یس بگیرم از فردا که اگر فرجی هست بشه

میگن 40 نفر برای ادم دعاکنن حاجت روایی میاره؛ 40 عدد مقدسیه؛ میشه لایک کنید و هرکدام یه ذکر "یا مفتاح" برام بگید تا اگه جایی به حق امام رضا توی این کائنات برای ما دونفر در کنار هم هست بشه 

ممنونم منم درحق همتون دعامیکنم

(تا حالا 32 نفر برام دعا کردن ممنون میشم دعا کنید درحقم شاید نفستون حق باشه و خدا خیر را برام رقم بزنه)

منم یه یس میخونم و برای هرکی برام دعاکنه دعامیکنم

خدایا؛ خودمو سپردم دست تو...خدایی کن
2706