2733
2739
عنوان

کمکم کنین برای یه تصمیم درست

354 بازدید | 16 پست

پدرشوهرم ساختمون سازه.ب شوهرمم گفته خودم خونتون و میسازم.چون ما شهر دیگه ای هستیم باید بیان پیش ما بمونن.

پدر و مادر همسرم بسیار غرغرو و کم حوصله و دروغگو و پرخاشگر و عصبی و مرموزن.

من باید کلا در خدمتشون باشم

مادرشوهرم وسواسیه و مدام میخواد دستور صادر کنه.

مریضه و کمکی بهم نمیکنه.

بسیار بی نظم در ساعات خواب و بیداری.تا ۴صبح بیدارن و تا لنگ ظهر میخوابن.

تو تربیت بچه ها دخالت میکنن و اونا رو کاملا سرکش میکنن.

دیشب ب بچه ها قول گوشی و سیم کارت میداد.چیزی ک من ازش بدم میاد.کلا حرف حرف خودشونه.

از طرفی مهندس ناظر ۳۰تومن برای ساخت خواسته.

ب نظرتون قید ۳۰ تومن و بزنم و بدم مهندس

یا تحمل کنم تا تموم بشه و برن

خیلی مردد شدم

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من باشم پول ميدم كس ديگه انجام بده اينجور ادما قطعا بعدها هم ميگن ما ساختيم براشون و هزينه اي نكردن ...

تا خونه ساخته بشه من دیوونه میشم

2738

عيب نداره تحمل کن خیلی تو زندگی جلو ميوفتي تو این بی پولی مملکت ،بعدا همه چیز بر میگرده به روال عاديش 

روشناي مامان 25مرداد اومد بغلم 😘😘😘😘😘خدایا همه چشم انتظارارو حاجت روا کن 😘
عيب نداره تحمل کن خیلی تو زندگی جلو ميوفتي تو این بی پولی مملکت ،بعدا همه چیز بر میگرده به روال عادي ...

شوهرمم همین نظر و داره

میگه اصن اون ۳۰تومن مال تو

برای چی بدیم ب کسی

ولیرنمیدونی چقدررر سخته زندگی باهاشون

من اهل کتاب اونا براشون کناب مزخرفه

من دوست دارم برم پیاده روی اونا میگن بشین خونه فقط بساب

نمیدونم والا

ب قول دوستمون یه جورایی راضیم پولم و بدم آرامش داشته باشم

شوهرمم همین نظر و داره میگه اصن اون ۳۰تومن مال تو برای چی بدیم ب کسی ولیرنمیدونی چقدررر سخته زندگ ...

نه اشتباه نکن به خدا توکل کن که صبورت کنه حتی اگه سه ماه هم طول بکشه زیاد نیست بخدا آدم وقتي تو موقعیت سختی قرار میگیره ناچارا عادت میکنه ،شوهرت راست میگه 30تومن رو برای خودت هزار تا خرج کن ،اونا هم پدرمادرش باید یه حرکتی برا بچشون بکنن منت هم گذاشتن به روی خودت نیار ،بحث یک میلیون دومیلیون نیست که سی تومن کلی پوله در حد خودش

روشناي مامان 25مرداد اومد بغلم 😘😘😘😘😘خدایا همه چشم انتظارارو حاجت روا کن 😘
نه اشتباه نکن به خدا توکل کن که صبورت کنه حتی اگه سه ماه هم طول بکشه زیاد نیست بخدا آدم وقتي تو موقع ...

ممنووونم

باید خیلی صبور باشم.تربیت بچه ها،ساعت خواب و بیداری،سبک زندگی رو باید یا کلا ول کنم یا مدام تذکر بدم.

2706