2752
2734
عنوان

سرعت بالای شیرم

376 بازدید | 5 پست
شیر من خدا رو شکر زیاده و با اولین میک پسر دو ماهه ام شیرم با حجم زیاد میاد تو دهنش و نمیتونه قورت بده گزیه میکنه چیکار باید بکنم تا سرعت شیرم کم بشه و پسرم اذیت نشه
منم همین مشکلو داشتم. هربار دخترم شیر میخورد سریع رگ میرد و اونم گریه میکرد. خیلی وقتا مجبور میشدم بدوشم. الان دخترم 4.5 ماهشه، هم قدرت مکیدن و قورت دادنش بیشتر شده هم احساس میکنم شیرم کمتر شده...
در کل نگران نباش هرچی بزرگتر بشه بهتر و با قدرت بیشتری شیر میخوره و این مشکل حل میشه انشاالله
نبضهای زندگی من همسرم، دخترم و نینی تو دلم... خدایا مواظب سه تایی شون باش... آمین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من که فقط با شیردوش میدوشیدم... با دست که اصلا بلد نیستم و فکر میکنم با دست به خوبی شیردوش نمیشه دوشید
نبضهای زندگی من همسرم، دخترم و نینی تو دلم... خدایا مواظب سه تایی شون باش... آمین