2737
2739

سلام پسر خالم ۵سالشه و امشب خونه ی ماست و مارو دیوونه کرده از بس همش میگه قلیون میخوام خالم میگه خیلی گرایش شدید ب فندک و سیگار و قلیون داره و جالبیش اینجاس ک کلا خونوادگی اهل این پیزا نیستن و ی بار فقط دیده پسر برادرشوهر میکشیده قلیون همین ولی این پسر همش میگه من عاشق قلیونم و تو جیبش هم فندک میزاره هم خالم و شوهرش خیلی نگرانن بنظرتون مشکلش پیه ک انقد گرایش داره با اینکه اصلا این بچه تو خونواده زودی بدنیا نیومده و کلا از تلویزیون اداشونو در میاره کلی حال میکنه بنظرتون چرا اینجوریه و باید ب کجا برن خالمینا ببرنش،مشاور یا بنظرتون مشکلی نداره خالم الان میگفت خیلی نگرانشه

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین

پسر خواهرمن هم همینطور بود دقیقا تو سن پنج سالگی شروع شد 

فامیل ما سیگاری خیلییییی کمه ولی اگه یه جا مجلس بودیم یواشکی میرفت ته سیگار مردم و میکشید 

یا همش کاغذو شبیه سیگار میکرد این بچه ها مراقبت خاص میخوان تو دوره ابتدایی 

خیلی هم نباید تند ومستقیم برخورد بشه 

به عنوان یک روانشناس توصیه میکنم حتما در اولین فرصت به یک روانشناس کودک مراجعه کنند تا مشکل ریشه یابی و حل بشه.‌این مشکل حتما نیاز به بررسی و پیگیری داره

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به عنوان یک روانشناس توصیه میکنم حتما در اولین فرصت به یک روانشناس کودک مراجعه کنند تا مشکل ریشه یاب ...

بنظرتون چ رفتاری باهاش داشته باشن؟؟

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
بنظرتون چ رفتاری باهاش داشته باشن؟؟

بهترین کار مراجعه به مشاور هست ریشه یابی مشکل باید ابتدا انجام بشه. با چند خطی که شما گفتی و بصورت نتی نمیشه نظر داد. حتما نیاز به بررسی حضوری هست

بهترین کار مراجعه به مشاور هست ریشه یابی مشکل باید ابتدا انجام بشه. با چند خطی که شما گفتی و بصورت ن ...

مرسی دوستم اگه ریشه یابی نشه خطرناکه بنظرتون

2738
مرسی دوستم اگه ریشه یابی نشه خطرناکه بنظرتون

بله بهتره از همین الان برطرف بشه تا بعدا مشکل بزرگتر و جدی تر نشده