2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه بیش فعال وتحت درمان دارن کمک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 14040 بازدید | 35 پست
من پسرم امسال ميره دوم. هنوز نميتونم قبول كنم دارو بهش بدم... جونمو گرفته ولي دلم نمياد... همش ميبرم ...

میفهمم چی میگی دقیقاپسرمن حتی چندروزپیش خواهرشوهرم گفت ببرش دکتر

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
نوزادیش چطور بود ؟ پسرمن ۸ماهشه خیلی دست وپاشو تکون میده .موقع شیرخوردن دستش همش درحاله حرکته .بیشت ...

نوزادیش خوب بودتاسه سالگی قابل تحمل بودبعدسه سالگی شروع شداذیتاش الانم به اوج رسیده خیلی براش ناراحتم چون گاهی دعواش میکنیموکتک میخوره😢😢

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من با یه روانشناس صحبت کردم گفت اصلا نبرید پیش روانپزشک چون سریع دارو میدن, باید به روانشناس کودک مراجعه کنید و تا شش سالگی باید راه درست رو در پیش بگیرید وگرنه کارتون سخت تر میشه و بعد از ۱۲ سالگی هم دیگه تقریبا غیر ممکن میشه. 

خدایا شکرت شکرت شکرت.
2731
نوزادیش چطور بود ؟ پسرمن ۸ماهشه خیلی دست وپاشو تکون میده .موقع شیرخوردن دستش همش درحاله حرکته .بیشت ...

نوزاديش ايده آل بود ولي طولاني نمي خوابيد...

ببخش دير جواب دادم...

زنی که زیبایی اندیشه پیدا کرده باشد زیبایی تنش را نشان نمی دهد. دکتر شریعتی
میدونی من بیشترنگران یادگیریشم پارسال گذاشتمش پیش یک ولی الان بگی تاده بشمرنمیتونه مثلامیگه یک دوسه ...

خب همونه دیگه تمرکز و قتشون پایینه.زمان مدرسه اون قرصارو حتما باید بدی اگر ندی هم خودش اذیت میشه هم معلم.ضمنا بچه های بیش فعال باید زیاد باهاشون کار کنی.خواهر من از همون اول و دوم کلی با پسرش کار میکرد تا مسلط میشد رو درسها اینجوری نیست ک تو کلاس سریع یاد بگیرن و با دو بار پرسش و تمرین فول شن.مثلا سر جدول ضرب پدر خواهرم درومد و ...

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...
خب همونه دیگه تمرکز و قتشون پایینه.زمان مدرسه اون قرصارو حتما باید بدی اگر ندی هم خودش اذیت میشه هم ...

ای وای من😓😓هرچندهمین پیش یکم منوکشت تاچندتاسرودیادگرفت الانم همه رویادش رفته یعنی یکبارنشدیکی بگه یه شعربخون این بتونه بخونه🤕

کسی رو که خیلی دوست داری

وقتی

قلبتو شکست این قلب دیگه

نه با چسب و

نه با نخ و سوزن و

نه با گذشت زمان

قابل درست شدنه

شکست که شکست
2738

ایشالا ک موفق میشه عزیزم.اگر تهرانی پزشک بچه خواهرم دکتر جلیلی بود تو تی وی هم زیاد میاوردنش.اون کار درمان و بازی درمان و این چیزا تجویز میکرد و میفرستادش.ب مرور هم دارو قطع میشه الان پسر خواهرم ششمه فکر کنم دو سالی هست دیگه نمیخوره.تو نت هست نشونی و شمارش

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...

عزیزم صبور باش با بچه گرچه من می دونم که این فقط گفتنش راحته . بچو رو ببر تحت نظر مشاور یا روان شناس که بعدا تو کنترل کردنش نمونی ، من می تونم بهت جا معرفی کنم مرکز مشاوره چیمگان: 22367021 . اون جا روان شناسا در مورد مسائل مختلفی کار می کنند می تونی زنگ بزنی بپرسی عزیزم. نگران نباش

سلام عزیزم

دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک کارشون عالیه در این زمینه خیلی هم معروفند ایشون استاد دانشگاه و مدرس گارگاه های دانشگاه علامه هم هستند

یکم وقت دهی شون طولانیه ولی ارزش صبر کردن داره

خواهر من پسرشو برا یه اختلالی برده بود پیش ایشون

هم  از قیمت مشاوره و هم از کارشون خیلی راضی بود امیدوارم مشکل شما هم هرچه زود تر برطرف شه

کلینیک گیشا

۸۸۲۶۷۰۶۸

۸۸۲۶۷۰۴۰

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ شماره خانم دکتر

درضمن ایشون اصلاً مصرف دارو شیمایی رو توصیه نمیکنند

من پسرم با هیچکس نمیسازه با همه دعوا میکنه،کلاس اول همه را اذیت میکنه قرصم میخوره دکترش خداپرست،سیتولاپرام و رسپریدون و دگزامین مصرف میکنه،جدیدا بهم گفتن باید بره مشاوره نمبدونم چکارکنم

من پسرم با هیچکس نمیسازه با همه دعوا میکنه،کلاس اول همه را اذیت میکنه قرصم میخوره دکترش خداپرست،سیتولاپرام و رسپریدون و دگزامین مصرف میکنه،جدیدا بهم گفتن باید بره مشاوره نمبدونم چکارکنم

برادر من یه پسر بیش فعال داره که الات تحت نظر دکتر باقری  تو این مدت که خیلی وضعش بهتر شده و مامان باباشم خیلی تعریف میکنن از دکتره انگار دکتر معروفی هم هست. چون میگن خیلی وقته درمان میکنه الانم یه تیم درمانی داره

2706