2737
2734
عنوان

شوهرم اشكمو در اورد

4897 بازدید | 176 پست

شوهرم نميدونم چرا اينقد غرور داره 

تو ازدواجمون نذاشت مامانم جهيزيه بده خودش همه چي خريد البته به انتخاب من 

مامانم يه وسيله گرون كادو بخره بياره خيلي رك ميگه نخرين زحمت نكشين دل مامانم ميشكنه تعارف نميكنه ها خيلي رك ميگه 

سر سيسموني گفت نميذارم كسي واسه بچم اتاق بچينه همچي حتي لباس هاشو خودش خريد 

مامانم الان هر موقع مياد خونم يه كادو ريز ميخره واسه پسرم مياره 

ولي نميتونه كادو گرون بخره نه مامانم نه خواهرم اصلا شوهرم خوشش نمياد ميگه هر كمو كسري داره خودم ميخرم 

الان يه صندلي غذا ديدم ٦٠٠ تومنه خواهرم ميخواد كادو تولد بخره شوهرم اشكمو در اورد كه نخره خودم عين همونو ميخرم 

مگه چي ميشه خالشه خوب 

ميگه دوس دارن از اين پولا خرج كنن واسه خود تو خرج كنن نه واسه خونه منو بچمون

من سر كار ميرفتم ماهي دو تومن حقوقم بود يدونه شير هزارپونصد تومني پولشو ميداد ميگفت پولتو نه خرج خونه كن نه قاطي پول من 

اخه مگه چه ايرادي داره 

اينم بگم خودش خسيس نيستا مثلا ميريم بيرون خواهرم بگه اين كفش چه خوشگله حتما اون كفش رو واسه خواهرم ميخره يا واسه تولد دختر عمم دويست تومن كادو نقد داد 

ولي كسي حق نداره واسه خودش و خونشو بچش كادو گرون بياره

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

واقعا الان اين مشكل ه ؟ 😐

دمش گرم آفرين بهش 

ناشكري ميكني 

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

آخی عزیزم خب لابد غرورش جریحه دار میشه خودتو ناراحت نکن اما زمانی که دیدی حالش خیلی خوبه باهاش صحبت کن اگر دیدی داره تنش ایجاد میشه ادامه نده آروم آروم برو جلو

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ظهر خيلي گريه كردم 

مامانمو خواهرم خيلي ناراحت شدن 

اولين تولد پسرمه 

خوب دوس داره خواهرم بخره براش 

2728
2738
واقعا الان اين مشكل ه ؟ 😐 دمش گرم آفرين بهش  ناشكري ميكني

اره مشكله اخه دل مامانمو خواهرم ميشكنه اولين نوه هس پسرم

عزیزم به این غلظت نه ولی همسر منم همین اخلاق رو داره. اصلا اجازه نمیده کسی از حد کادو دادن خارج شه یکم قیمت بالا بشه بهشون درجا میگه زیاده دیگه نخرین لطفا. اتفاقا یه تاپیک درین مورد دارم😆😆 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706