2737
2734

سلام  منظورتون همون murad هست؟ من استفاده ميكنم و خيلي راضيم

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   

یه کرم داره سری وایت برلیانس فکر کنم البته الان اسمش عوض شده ولی ببین سفیده ضدلکه کرم روزشو استفاده کردم خوب بود چرب نبود پوستو نرم میکرد ولی کلا مورد ریسکش بالا به هرکسی نمییسازه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  منظورتون همون murad هست؟ من استفاده ميكنم و خيلي راضيم

بله دوست عزیز

ضد آفتابش رو میرنم.کمی پوستم سوزش داره.طبیعیه؟

دور چشمش رو هم تازه شروع کردم ولی هنوز اثری ندیدم.با اینکه قبلی ها رو با زمان کوتاه تر اثرش بارز بود

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 
2728
بله دوست عزیز ضد آفتابش رو میرنم.کمی پوستم سوزش داره.طبیعیه؟ دور چشمش رو هم تازه شروع کردم ولی هنو ...

نه سوزش طبیعی نیست یعتی به پوستت نمیسازه مورد اینطوری به اکثر پوستا نمیسازه

بله دوست عزیز ضد آفتابش رو میرنم.کمی پوستم سوزش داره.طبیعیه؟ دور چشمش رو هم تازه شروع کردم ولی هنو ...

من ضد آفتابشو ندارم  مرطوب كننده و دور چشم رو استفاده ميكنم  لاينهاي مختلف داره  بايد مشورت كنيد ببينيد كدوم براي پوستتون مناسب هست  

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
2740
من ضد آفتابشو ندارم  مرطوب كننده و دور چشم رو استفاده ميكنم  لاينهاي مختلف داره  بايد ...

میتونم ب فروشنده اعتراض کنم که کرم مناسب پوستم و نداده؟

لاینهای مختلف دقیقا یعنی چی؟

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 
2706