2737
2734

بامزه بود.‌فک‌نمیکردم درست باشه. من هر ماه تخمک گزاریم رو حس میکردم. روز ۱۴ یا ۱۵ سیکلم بود.هر دفعه روی یکی از تخمدانام حساس میشد و درد میگرفت. اینبار از روز ۱۲ کیت گزاشتم .هر روز ساعت ۵ عصر. دیروز روز ۱۴ بود منفی شد.‌یه خطش پرنگ میشد. اون یکی هم خیلی کمرنگ به زور بعد ۵ دقیقه کمی رنگ میگرفت. امروز حدودای ۴ و ۵ که شد دیدم تخمدانم داره حساس میشه. صبر کردم ساعت ۵ شد. رفتم تست کردم. در عرض دو دقیقه دو تاش پرنگ شد. دیدم درسته.

دکتر داروخونه ای گفته بودم به شوهرم اینا دقیق نیست.‌ولی انجامش که دادم درست درست بود. 

این عکسش. از پایین که روز ۱۲ هست تا بالایی که مال روز ۱۵ هست.به نظرتون تخمکه آزاد شده دیگه؟!

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

من هروقت خریدم استفاده کردم فقط یه خط پررنگ شد

یا من اصلا تخمک گذاری ندارم یا در روز مناسبش استفاده نکردم

یـــه روزی تمـام رویاهـات به حقیــقت میـپیونده صـــبر داشته بـاش  
2738
خانم ها رو بسته های کیت تخمک گذاری چی نوشته؟؟من چندوقت پیش خریدم البته هنوز استفاده نکردم تو خونه نگ ...

نوشته   روش ovulation Test

سلام  من هروقت خریدم استفاده کردم فقط یه خط پررنگ شد یا من اصلا تخمک گذاری ندارم یا در روز من ...

آره منم واسه منم دقیق نبود

امیدوارم حال هر روزتون مثل حال امروز من خوب باشه
آره منم واسه منم دقیق نبود

چند روز پیش  یکی از کاربرها گفته بود که توی روز ۱۸ سیکلش کیت مثبت شده بود. بعد ۱۵ هم بزارین. شاید دیرتر آزاد میشه