2733
2739

سلام بچه ها من تازه واردم ميخواستم واسه بارداری پسر اقدام کنم ولی شنیدم نشستن تو جوش شیرین وآب باعث نقص جنین و سقط میشه درسته؟

فکر نکنم دوستم با سرکه دختر دار شد خداروشکر مشکلیم نداره .جوش شیرین خاصیت دارویی داره ضد عفونته محیط رحمو قلیایی میکنه همین تو ترکیب و جفت گیری بچت ک نمیره ک خخخ 

آرامش دو گیتی تفسیراین دوحرف است :با دوستان هلو های/با دشمنان اکی بای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دوست عزیز این مطلب درست نیست! جوش شیرین که اونجا نمی مونه مگه یک نشستن توی جوش شیرین چقدر ماندگاری داره. بعد هم وقتی هنوز لقاح انجام نشده چی سقط بشه!!! از غیر منطقی ترین حرفهایی بود که شنیدم. 

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.
2731

من از دكتر متخصص سوال كردم كفت جوش شيرين واسه بسر دار شدن اصلا واقعيت نداره و باعث كشتن سلول ها ميشه

اصلا اصلا همجين كاري نكنيد جون واقعيت نداره

اصلا انجام نده

خدا جونم شكرت واسه همه چي...شكر

من‌یه چیز دیگه‌م‌شنیدم،اگه زن،قب از لقاح،به ارگاسم برسه،احتمال پسر شدن بچه بالا میره

اگه قبلش به ارگاسم نرسه،احتمالا دختر میشه

2738

بله عزیزم جوش شیرین باعث ضعیف شدن نطفه میشه. و اگه لقاحی هم صورت بگیره لقاح ضعیف هست و سقط میشه. موردایی ام هستن ک هیچ اتفاقی نمیفته ولی ب نظر من ریسک نکنید. من خودم ماه پیش این کارو کردم و لقاحم شیمیایی بود اگه‌جوش شیرین نمیزدم قطعا لقاحم لانه گزینی میکرد ولی بعد از ۱۰ روز از موعدم و مثبت شدن آزمایشم خونریزی کردم